2733
2734
عنوان

چرا اینقد قوم شوهر حسودن و نچسب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 78 پست
خدا لعنت کنه اون خواهرشوهر بررگ منو که نمیدونی چیا به روزگارم اورده

چطوری واقعا من داداشم اگه بخواد با زنش بد رفتاری کنه کلی دعواش میکنم چرا بعضیا دلشون از سنگه

همین جاریم من اصلا کاری ب کارش نداشتم انقد آب زیر کاه بازی درآورد الان منم آدم حسابش نمیکنم 

فعلا که قهرم ‌قطع رابطه کردم باهاشون  شوهرمم سر من حرف نمیزنه با هیچکدومشون ، امیدوارم به خودشو ...

خوبه شوهرت با تو ئه مثل من بودی یه عمر ولت نمیکردن وشوهره هم پا به پاشون همراهی شون میکرد چکار میکردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برادر شوهرم زن نگرفته ولی واقعا دلم نمیخواد زن بگیره از جاری داشتن خیلی بدم میاد مطمئنم از ته دلم ...

اینطوری فکر نکن اونم یه عضو جدیده اگه دختر خوبی باشه میتونین دوتا دوست باشین باهم

دیگه اکثر خانواده های ایرانی همینجورین چون پسرشونو دوس دارن فک میکنن عروس رقیبشونه ...من لطف خدا بود ...

من فکر میکردم آدمای خوبین ، خیلی بهشون محبت کردم ولی هر بار جز بدی ندیدم ازشون، هر بار مسافرت میرفتم برای تک تکشون سوغاتی میاوردم بعدها شنیدم پدر شوهرم گفت بهار یه راننده میخواست که جیب پر پول داشته باشه فقط ببرتش مسافرت ایران گردی کنه 😂😂 در صورتی که من تو ۱ سااال فقط ۲ بار رفته بودم سفر یه شمال رفتم ۱ هفته ای ، یه قشم رفتم بهمن ۲۰ روزه همیییین 😂😂 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2731
مجبور نیستی هرچی میخره  بگی یا نشون بدی خریده من هرچی برام بخره به هیچکس نمیگم حتی استوری بزارم ...

یه تولد خانوادگی گرفتیم  کلا ۱۵ نفره ، اونجا دیدن کادو رو  😔 بخدا چند ماه بود گوشی از این ساده معمولیا داشتم چون سوخته بود گوشی قبلیم شوهرمم خواست روز تولدم گوشی بخره همش میگفت تولدت می‌خرم بابا برات ناراحت نباش 😔 خواهراش تا دیدن سوختن عوضیا با اینکه میدونستن من گوشی نداشتم 

خوبه شوهرت با تو ئه مثل من بودی یه عمر ولت نمیکردن وشوهره هم پا به پاشون همراهی شون میکرد چکار میکرد ...

از این نظر شانس آوردم خواهر ، چون دلش با من دوسم داره بگم بمیر میمیره ، ولی خب همین علاقش باعث شد خار بشم به چشم  خانوادش 

یه تولد خانوادگی گرفتیم  کلا ۱۵ نفره ، اونجا دیدن کادو رو  😔 بخدا چند ماه بود گوشی از این ...

عزیزم همیشه بگو قبل تولدت کادوت بده اصلا جلو جمع نزار بده ببینن چشم میای دیگ اصلا اینکار نکن تولد گرفتی گفتن کادو فلانی داده بگو همین ک هست خودش کادوست کادو میخوام چیکار هیچی نشون نده بعدن ک دیدن بگو خیلی وقته فلان چیز داشتم‌استفاده نمیکردم ک تو چشم نباشی 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
عزیزم همیشه بگو قبل تولدت کادوت بده اصلا جلو جمع نزار بده ببینن چشم میای دیگ اصلا اینکار نکن تولد گر ...

باید همین کارو میکردم متاسفانه سیاست نداشتم ، باید همش بدبخت نشون بدم خودمو بهشون تا دلشون نرم بشه  تا یه ذره بفهمن شوهرم توجه میکنه بهم باهام بد میشن 😐😐 

همش زیر گوش شوهرم حرف میزنن پرش میکنن یا بهش اس ام اس میدن مثلا براش تولد نگیر خرجش زیاد میشه، یا فل ...

همشون همین طورن،اگه دخالت نکنن میمیرن،ممن شوهرم خونه به نامم زد ،خواهرشوهر عتیقه به شوهرم گفته بود چرا به نامش زدی چرا نزدی به نام خودت مگه خودت پولشو درنیاوردی 😑پدرشوهر که تا مرز سکته رفت😐😂تا یه سال لال شد😂🤣🤣🤣🤣

اینقدر حسادت کردن که دیگه تموم شد تمام کارای خوب شوهرم  الان دیگه کاری به کارمون ندارن خیالشون ...

دقیقا منم از همین میترسم ، ادمو از چش شوهرش میندازن عوضیای حسود ،من الان قطع رابطه کردم قهرم باهاشون تا به خودشون بیان 

باید همین کارو میکردم متاسفانه سیاست نداشتم ، باید همش بدبخت نشون بدم خودمو بهشون تا دلشون نرم بشه & ...

دیگ هیچوقت نشون نده بزار فک کنن دور از جون بدبختی خوش نیستی اینجوری آسیب نمیبینی 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706