2737
2734
عنوان

شما هم بهتون برمیخوره وقتی

489 بازدید | 60 پست

دختر دارا همش میگن دختر یچیز دیگس پسر فلانه فردا پس فردا پسر ال میکنه بل میکنه خب اگه دختر خوبه پسرم خیلی خوبه بنظرم به نحوه تربیت آدم ها بستگی داره پس چطور شوهر من انقدرهوای پدر مادرشو داره مادرشوهرم میگه ارزو داشتم پسرم(یعنی شوهر من که بچه اخره)دختر میبود ولی الان با وجود اینکه پسره ولی بهترین فرزندمون همینه و شده عصای دست ما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

هر دوتاش شیرینه اما جدیدا همه میخان روشن فکر بنظر برسن دختر دختر میکنن سایت نگاه کن پر آدم های که دنبال پسرن در دنیای واقعی حرفی نمیزنن  هم پسر هم دختر هر دوتاش درجای خودش عزیز و شیرینه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

منم پس دارم همه حسرت میخورن میگن خوش به حال پسر داری پشتوانه میشه برات اطرافیانت ببخشیدا بیخوردین میخوان حرصت بدن اینجوری میگن دخترای الان همش باید مواظب اونجاشون باشی یا دوس پسر میگیرن یا همش تو خیابونن هنوز ۱۵سالشون نشده میخوان مستقل بشن شماهم اینارو بگید بسوزن چقدر دختر داشتن سخته 

هر دوتاش شیرینه اما جدیدا همه میخان روشن فکر بنظر برسن دختر دختر میکنن سایت نگاه کن پر آدم های که دن ...

همون والا ولی بده جلوی ادم اینو بگن همه مادریم زحمت میکشیم این چه حرفیه اخه که پسر بزرگ میشه پدر مادرشم میزنه والا من که ندیدم کسی پدرمادرشو بزنه اطراف خودم

2706