2752
2734
عنوان

شما هم بهتون برمیخوره وقتی

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 60 پست
من نزاییدم که وبال گردنشون بشم ولی خیلی خوشحالم پدر مادر شوهرم ازش راضین هربارم شوهرم میگه برایمثلا ...

عزیزم خدا به همه فرزند سالم و صالح عطا کنه اگه یک بچه ناخلف باشه پدرومادر نابود میشن فرقی نمی کنه دختر باشه یا پسر، یا اگه سر راه کسی همسر ناخلف پیدا بشه باز برای خانواده بد میشه عروس خوب هم داریم داماد خوب هم داریم که از پسر بیشتر به خانواده زن می رسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما پسر نداشتیم  تنها جایی که میگم خدایا شکرت

این حرف شماهم درست نیس من دختر ندارمولی هیچوقت نمیگم خداروشکر بهم دختر ندادی خصومتی با جنس دختر ندارم پسر خوبه دخترم سراپا برکته

این حرف شماهم درست نیس من دختر ندارمولی هیچوقت نمیگم خداروشکر بهم دختر ندادی خصومتی با جنس دختر ندار ...

من حوصله داداش نداشتم.. زن داداش که  اصلا 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
2731

ای خدااااا. چرا راحت به مردم  دختر و پسر میدی ک اینجوری ادا دربیارن ایف پیف کنن این جنس خوبه اون جنس بده. پسر اگ بزرگ شه و خانوادش رو تنها بزاره بخاطر اینه ک زنش جلوشو میگیره زنشششش ک خودش از جنس دختره پس با این حرفتون دارین میگین دختر بدتره. اونی ک میگه دختر داشته باشیم تو پیری بهمون مهربونی میکنه سر میزنه بخاطر اینه ک داماد خوبی نصیبتون میشه ک جلوی محبت دخترتون رو نمیگیره ک نشون میده دامادتون چقد آقاست ک از جنس پسره.... خواهشا تو تعریف و ایرادایی ک از جنسیتا میگین بیشتر دقت کنین

این حرف شماهم درست نیس من دختر ندارمولی هیچوقت نمیگم خداروشکر بهم دختر ندادی خصومتی با جنس دختر ندار ...

اره پسر نداره میگ خداروشکر اگ پسر داشت میگفت خدارو هزار مرتبه شکر. انشالله طعم پسر هم تجربه کنن

برادر خوب نعمته زنداداشمم بنده ی خداست دیگه منو شماهم زنداداشیما😂😂😂

نه نیستم 

اگر میشدم با یه تک فرزند که خانوده نداشته باشه ازدواج میکردم 🦦

نه نیستم  اگر میشدم با یه تک فرزند که خانوده نداشته باشه ازدواج میکردم 🦦

مگه خیاره که خانواده نداشته باشه از زیر بته به عمل نمیاد کسی😂😂😂بیخیال اینایی که میگن مادرشوهر اله خواهر شوهر فلانه آدم ها توی هر نقشی ممکنه خیلی خوب و خیلی بد باشن بعضی وقتا خودمونم رفتار جالبی نداریم که دیگرانم باهامون بد برخورد میکنن نیازه یکمم توی رفتار خودمون تجدید نظر کنیم جالبه توی هر دعوایی هرکسی حق رو به خودش میده

مگه خیاره که خانواده نداشته باشه از زیر بته به عمل نمیاد کسی😂😂😂بیخیال اینایی که میگن مادرشوهر اله ...

آره یه مورد ازدواج داشتم. پدر مادر نداش 

از دار دنیا ی برادر داشت ظاهرا  

آره یه مورد ازدواج داشتم. پدر مادر نداش  از دار دنیا ی برادر داشت ظاهرا  

منم یکی داشتم کلا هیچکسو نداشت از تنهاییش خوشم نیومد  ردش کردم تازه یه عالمه هم دلم برای بی کسیش میسوخت پدرمادرش فوت شده بودن 

دقیقا همینه حرف خیلی خوبی زدین

قربونت. والله بخدا. ملت رفتن کره ماه رو گرفتن حالا بعضیا میگن ما دختر میپرستیم پسر اه اه. البته نمیدونم ملت های دیگ ازین حاشیه ها دارن بین خودشون یا نه  

منم یکی داشتم کلا هیچکسو نداشت از تنهاییش خوشم نیومد  ردش کردم تازه یه عالمه هم دلم برای بی کسی ...

بهترین موردهستن  خدا شاهده 

من رد کردم چون بیماری دارم و قصد ازدواج ندارم 

وگرنه سفت میچسبیدمش

الحق هیچ کم نداشت نه ظاهری نه چیز دیگ