2737
2734
عنوان

فارس زبونا بیان 🥰

86 بازدید | 9 پست

بچه ها من بچه خوزستانم خواستم بدونم تو مراسم اولین دیدار خانواده طرف یا مثلا خواستگاری رسم و رسوماتتون چیه چون ابنجا یجورایی فرق داره و چه پوششی مناسبه و این جور چیزا راهنمایی کنید

اولین جلسه گل نمیبریم برای عروس ، فقط شیرینی چون گل یعنی پسندیدیم ، ما معمولا پدر هارو جلسه ی اول نداریم ، جلسه ی دوم به بعد .... دیگه چی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه لباسی مناسبه؟

خب ما مذهبی هستیم عروس چادر رنگی و داماد کت شلوار ، اگر پسند شدن هردو دو سه جلسه ی بعد مادر داماد میاد عروسو میبینن اون موقع من خودم کت شلوار پوشیدم بعضی ها دامن هم میپوشن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2742
چه لباسی مناسبه؟

سبک پوشش و اینا به زبون و محل زندگی زیاد مرتبط-نیسا..بیشتر به مد و فشن ربط داره..

معمولا کت کوتا و شلوار مناسبه برای خاستگاری 

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
دو سه جلسه ی بعد چی هستن مگه 

وقتی دختر و پسر مطمئن شدن تفاهم اولیه رو دارن و می‌خوان کم کم برن سمت بله برون کردن ، مادر داماد میاد تا عروسو بدون حجاب ببینه

2738
بدون حجاب چیه 😐

گفتم دیگه مثلاً کت شلوار یا کت دامن ، بدون روسری ، مادرِ داماد که زن هست میاد فقط بدون داماد