2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم استامینوفن توی نوزادان قطره هست و باید دو برابر وزن بدن قطره بدید. مثلا سه کیلو باشه شش قطره

ولی در مورد نوژاد شم چون زیر دو ماه هست من اطلاعی ندارم. دکتر تحویز کرده بهش بدید یا سر از خود میخوای بخری؟

2740
۳ کیلوعه.ینی کل ۶ قطره رو زه جا بهش بدم الان؟

بله ۶ قطره بدین ، پاهاشو با روغن ماساژ بده و گرم نگه دار پاهاشو با یه پارچه کوچیک ببند دردش کمتر میشه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
برای درد چی میدن به نوزادا؟

عزیزم خودسر برای نوزادت دارو نخری ها. اینجا همه گفتیم دوبرابر وزن. یک موقع مشکلی براشش میاد خدایی نکرده. اگه خواستی بخری هم مراکز درمانی کودکان شبانه روزی هستن یکسر بزن بپرس حتی اگه بچه هم نبردی. بعضی وقتها دارو سر از خود مثل سم میمونه. 

اخه چیکار کنم داره ضعف میکنه از درد 😭😭😭

حقیقتا دلم گرفت اشکم در اومد الهی چقدر سخت. برای سلامتیش و اروم شدنش حمد میخونم.

من بودم میبردمش دکتر، چون هم ترسو هستم هم نوزاده شرایطش خیلی فرق میکنه با ادم بزرگها. دکتر دختر من شبانه روزی پیام میدادم جواب میداد شماره ای از دکترش نداری بپرسی؟

2706