2733
2739
دکتر گف اشکالی نداره گلیسرین براهمه بچه های اطرافم استفاده میکنن 

اره مشکلی نیست بهتر از عذاب بچه هست

ولی تغذیه اش رو عوض کن، زودتر هم میتونی غذای کمکی رو شروع کنی یا شیرخشکشو عوض کن

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مشکلی نیست بهتر از عذاب بچه هست ولی تغذیه اش رو عوض کن، زودتر هم میتونی غذای کمکی رو شروع کنی ی ...

شروع کردم سرلاک میدم بهش چی توبه تو این سن برای حل شدن یبوستش

کاربری دست دونفر
2731
اخه اونوقت سیر نمیشه ن آد ی مدتی نمیدم بهش

ببین آد چون خودش محلول در چربی هست خیلی به دفعش کمک میکنه ،دقت کن ببین یادت میاد قبل قطع اد هم این مشکل رو داشت یا نه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
ببین آد چون خودش محلول در چربی هست خیلی به دفعش کمک میکنه ،دقت کن ببین یادت میاد قبل قطع اد هم این م ...

دقیق یادم نیست ولی قبلا هم ی مدت خودش میرفت ی مدت گلیسرین میزدم،غذای کمکی بهش سرلاک میدم چی خوبه بهش بدم تو ۵ ماهگی تا بتونه ب راحتی دفع کنه

کاربری دست دونفر
دقیق یادم نیست ولی قبلا هم ی مدت خودش میرفت ی مدت گلیسرین میزدم،غذای کمکی بهش سرلاک میدم چی خوبه بهش ...

دیگه کوچولوی شما از اواخر ۵ ماهگی میتونه غذای کمکی رو شروع کنه ،با پیاز برنج  مرغ و سبزی و هویج براش سوپ بپز و تو سوپش کره ،یا روغن زیتون اضافه کن ،یا با ارد برنجی و شیر خودت براش فرنی بپز و توش کره بزن 

ولی اول با فرنی شروع کن سرلاک و شیر خشک رو بذار کنار ،با ارد برنج خونگی و آب جوشیده خنک شده فرنی درست کن غلیظ که شد یکم شیر خودت رو بهش اضافه کن تا رقیق تر بشه و توش کمی کره بزن 

دیگه کوچولوی شما از اواخر ۵ ماهگی میتونه غذای کمکی رو شروع کنه ،با پیاز برنج  مرغ و سبزی و هویج ...

اره امروز تو فرنیش کره زدم صنعتی سنتی قابل اعتماد پیدا نکردم اشکالی نداره ی ذره بیشتر بزنم؟

کاربری دست دونفر
اره امروز تو فرنیش کره زدم صنعتی سنتی قابل اعتماد پیدا نکردم اشکالی نداره ی ذره بیشتر بزنم؟

هرچیزی که به غذاش اضافه میکنی باید دوروز باهمون اندازه کم ادامه بدی و تست کن اگر واکنشش خوب بود الرژی نداشت ادامه بده  میتونی کم کم بیشترش کنی

عزیزم سرلاک اصلا غذای خوب و کاملی برای بچه نیست چه برسه که بخوای باهاش غذای کمکی رو شروع کنی ، سوپ درست کن ، فرنی ،پوره سبزیجات ، حریره بادام

سرلاک و غذاهای صنعتی داخلشون شکر دارن و برای بچه خوب نیستند ،شما میتونی به عنوان تنوع در وعده های غذایی ازشون استفاده کنی اما به عنوان غذا که نه . شما خودت هر روز فست فود نمیخوری که هر روز سرلاک بدی 

بعد هم استفاده هر روزه از گلیسیرین خوب نیست در شرایط اضطرار و اجبار باید استفاده کنی ، شما که غذا رو شروع کردی پوره ی سیزیجات مختلف رو امتحان کن ، سوپ رو امتحان کن انشاالله بهتر میشه

من دوست آنشرلی ام و دوست تویی که نمیشناسمت :) شخصیت اصلی داستان زندگی تو نیستم اما اینجا کنارتم، برای آرزوها و هدف های خوب تشویقت می کنم، وقتی اشتباه میکنی بهت تذکر میدم ،موقع نگرانی و غصه ها درکت می کنم، به سئوالاتی که میپرسی جواب میدم و برات آرزوهای خوب دارم.