2733
2739

خانوما من چیزای مهم رو می‌خوام 

نمی‌خوام الکی چیز بخرم 

شوهرم گفته پولش رو میدم 

ولی کلا نمی‌خوام چیز الکی تو‌ دست و پام باشه 

راهنمایی کنید 

مثلا سرخ کن بدون روغن و این چیزا رو حذف کردم 

یه فر سفارش دادم خیلی بزرگ که بتونم توش بوقلمون و قوزی عربی درست کنم 

می‌خوام کم بخرم و حسابی و به درد بخور 

اگه اهل کیک پختن نیستی همزنم حذف کن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سرویس پارچ و. لیوان نخر یا اگ میخری لیوانش بزرگ نباشه برا من اصلا استفاده نمیشه

سرویس چینی نخر

سرویس چاقو نخر تکی بخر

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2740
همزن خیلی نیاز میشه که حتی اگه واس کیک نباشه

همزن احتیاج نمیشه 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ظرف شویی اگر نیاز داری و خیلی مهمون دارید بخر 

من به شخصه دیدم مهمون نداریم اصلا،خودمون هم دو نفر نخریدم 

سرخ کن و هواپز و پلوپز نیاز نیست 

پلو پز رو اگر شاغلی بخر 

همزن نمیخواد اگر کیک نمیپزی 

ابمیوگیری اگر اهل این چیزا نیستید نیاز نیست 

خردکن نیاز نیست 

سبزی خردکن نیاز نیست 

گوشت چرخ کن من به شخصه نیازم نشد و نخریدم 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
از این غذاساز های چندکاره بگیر خیلی بدردمیخوره 

چند کاره ها اصلا قدرت ندارن

2706