2733
2734
عنوان

کسی می‌تونه واسه لیست جهاز کمکم کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 20 پست

چرخ گوشت نخر،ولی پلوپز و زودپز برقی خیلی به کار میاد.وسایل آشپزخونه ضروریاش و بخوام بگم ،همزن برقی،گوشت کوب برقی،آبمیوه گیری،مخلوط کن،خرد کن،همینا کافیه تازه میتونی ازشون حذف کنی چون بعضیا رو ماهی یه بارم شاید استفادت نشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه ساله ازدواج کردم میشه گفت تجربم خوبه تو خرید من خودم خیلی چیزای اضافی خریدم که چندتاشم گذاشتم برای فروش و ردشون کردم رفت ...وسایل برقی:آبمیوه گیری که واجبه ...گوشتکوب برقی حتما بگیر من هر روز ازش استفاده میکنم برای پوره کردن مواد فلافل و شیر موز درست کردن و ... فر هم که از واجبه یا آون توستر یا ماکروفر خلاصه یکی از اینا... چای ساز من شخصا خیلی استفاده دارم تقریبا همیشه از چای ساز استفاده میکنم البته اگر میخری یه جنسی بخر که داخلش استیل باشه شیشه ای نخر چون توی شیشه ای فقط باید آب تسویه بریزی ولی توی اون فلزیا چون خودش گچ میگیره هر آبی میشه ریخت ...آسیاب برقی... همزن (اگر کیک‌درست میکنی ) ترجیحا از اون کاسه دارا بخر که راحت باشی...من پلوپز خریدم اصلا به کارم نیومد بااینکه چند کاره بود ...غذاساز به کارم نیومد ...

2731