2737
2739

بنظرتون خانوم باید خانه دار و کدبانو باشه و به خودش و خونه زندگی برسه و خودشم همیشه اراسته و مرتب باشه و واسه خودش وقت بذاره باشگاه و استخر و کلاس زبان و جاهای مختلف بره

یا شاغل و کارمند باشه و از لحاظ مالی مستقل باشه و درامد خوب داشته باشه و دستش تو جیب خودش باشه

ولی خب دیگه طبیعیه که نتونه مثل یه زن خانه دار واسه این چیزایی که گفتم وقت بذاره

کدومش؟

(میدونم خیلیاتون هم شاغلید هم به خودتون میرسید من خودمو دارم میگم که ممکنه به اون صورت وقت نکنم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نظر من اینه که اگه حقوق شوهر کفاف میده که بهتره زن بشینه خانومی که به خودش و بچهاش برسه چون کار کردن خانم رو خیلی زود شکسته میکنه

از طرفی هم باید بیرون کار کنه هم داخل خونه خیلی سخته مگر اینکه خدمتکار داشته باشه

ولی اگه کفاف نمیده هر دو کار کنن بهتره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740

من خودم شاغلم عاشق کارم 

امادر مورد این موضوع هرگز به اجماع نخواهی رسید 

چون واقعا بسته به شخصیت شرایط آدم ها جواب متفاوت

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

هرجوردوست داری زندگی کن ببین خودت دلت چی میخوادایه نیومده شاغل باشن همه یاحانه دارباشن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

۲. فقططططط دو

مردها ب درد نمیخورن دیگ. واقعا ازدواج کنی  دستت تو جیبت نباشه پولی نداشته باشی اوضاعت خراب میشه.

چند روز پیش ی خانومی تو نی نی سایت ک شوهرش خوب نبود... گفت خیلی ازارم میداد.... ب راحتی جدا شد. خونه داشت و شاغل بود.

اگ خانه دار و بی پول بود باید ب هر ظلمی تن میداد. راهی نداشت. اخرشم هزار بیماری روانی میگیرن.

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
2706