2752
2734
عنوان

خانوم شاغل یا خانه دار؟+همه جواب بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1459 بازدید | 120 پست
خانه داری بهتره وقت بیشتری  دارم به خودم میرسم  هر وقت دلم خواست مسافرت میرم یه مدت شاغل ...

منم الان خانه دارم واقعا وقتمو به بهترین شکل پر میکنم 

کلاسای مختلف دارم میرم به خودم و خونه هم خیلی خوب میرسم

یه مدت منم شاغل بودم به هیییییچی نمیتونستم برسم بعد اعصابمم خورد میشد 

از یه طرفم ادمی نبودم ک به صاحب کار و سرپرست و اینا چشم بگم اذیت میشدم😩

من شاغلم با دوتا بچه 

بنظرم شرایط مالی همسر خوب باشه خانه داری 

من تجربه هر دو را داشتم خانه داری را خیلی دوست دارم 

چون پیشرفت شخصیم برام اولویت داره 

الان زندگی من شده کار بعدش بچه ها و خانه داری 

خودم دیگه وجود ندارم 

کارمند هم هستم

خدایا دوستت دارم 💓💓💓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اینطوری که شما از خانه داری تعریف کردی منم دلم خواست ولی حقیقتش من توی این وضع اقتصادی کم دیدم مردی به خانمش زیاد پول باشگاه آرایشگاه کلاسهای مختلف و ...بده هردوتاش خوبه بستگی به شرایط داره الان مردا ترجیح میدن خانمشون به جای کدبانوگری و پخت انواع غذاها ،شاغل و دارای درآمد باشه ولی اگر خانمی موقعیت اشتغال بیرون نداره که دیگه بحثی نیست

منم الان خانه دارم واقعا وقتمو به بهترین شکل پر میکنم  کلاسای مختلف دارم میرم به خودم و خونه ه ...

دقیقا خواهر من به هیچ کارش نمی‌رسه 

همش سرکاره 

بنده خدا حتی وقت نمی‌کنه خونشو درست تمیز کنه

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
به نظرت بچه به چه سنی میرسه میشه به سر کار برگشت؟

وقتی که دیگ تربیتش کامل شده باشه وخودش بتونه حداقل نیازهای ابتداییشورفع کنه مثلاً نه سالگی

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

در هر صورت شاغل بودن ترجیح میدم 

بچه هم مادر مستقل داشته باشه بهتره براش 

چه بخوای و چه نخوای نمیتونی بگی میشینم خونه و وقتم برا تربیت بچه میزارم 

چون ایده ال و کمالی تو تربیت بچه وجود نداره 

بعدم مگه چند درصد زنای خونه دار شوهرشون کلی پول بهشون میده تا به خودشون برسن

همه جیز بستگی ب روحیه و شرایط مالی خود شخص داره.

اگر پشتوانه مالی داره خانم یا خانواده پدریش پولداره و در شرایط بحرانی زندگی میدونه پشتش پره،شخص من اگر بودم اولی قطعا

ولی اگر پشتوانه مالی نداره نمیشه رو پول شوهر حساب کرد و حتما بایدخودش کار کنه.

از قدیم گفتن هرکه نان داد،فرمان داد