2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات ایت الکرسی میحونم

چون خودمم محتاجممم ب دعا

ک سونو سینه ام و وضعیت توده ام خوب باشه

که توده جدید نزده باشه

که تست پاپ اسمیرم خوب باشه

خداژااا کمکم کن

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2742
برات ایه الکرسی خوندم توکلت بخدا باشه

خدا به همه خیر بده که برام دعا کردن بقدری حالم بده و نابودم نمیتونم جواب تک تک شون رو بدم فقط قسم به فاطمه زهرا کمکم کنید خدارو قسم دادم به آبرو شرفش کمکم کنه حالم خیلی بده

2738
خدا به همه خیر بده که برام دعا کردن بقدری حالم بده و نابودم نمیتونم جواب تک تک شون رو بدم فقط قسم به ...

ذکر استغفار بگو گلمخدا راهگشاست

استغفرالله ربی و اعتوب علیه الحمدالله رب العالمین

چیشده دوستم اگه صلاح میدونی تعریف کن شاید تونستیم یه راه حل پیش پات بگذاریم

نمیتونم بگم . در این حد بگم که یکیو سرزنش کردم قضاوتش کردم نا خواسته سرم اومد خدا منو ببخشه و آبروی من و همه آدمارو حفظ کن من توبه کردم از قضاوت و سرزنش مردم خدا بهم رحم کنه یا ستارالعیوب 😭 واقعا زمین گرده آبرومو دادم دست ابوالفضل فکر کنه آبروی زهراس همونجوری نگهش داره دستم به دامنشونه دوستان دعا کنید

نمیتونم بگم . در این حد بگم که یکیو سرزنش کردم قضاوتش کردم نا خواسته سرم اومد خدا منو ببخشه و آبروی ...

میتونی درخواست دوستی بدی توی خاص برام تعریف کنی آخه یکی از دوستای منم مثل مشکل شما تقریبا براش پیش اومده 

میتونی درخواست دوستی بدی توی خاص برام تعریف کنی آخه یکی از دوستای منم مثل مشکل شما تقریبا براش پیش ا ...

یکی از آشناها که باهم بحثمون بود همیشه سر دشمنی داشت باهام یه بیماری گرفته بود که امروز دکتر بهم گفت من مشکوک به همون بیماریم و قراره آزمایشم بیاد خیلی حالم بده من از رو عصبانیت گفتم اون حرفو بهش و نمیخواستم نقصش رو به روش بیارم

یکی از آشناها که باهم بحثمون بود همیشه سر دشمنی داشت باهام یه بیماری گرفته بود که امروز دکتر بهم گفت ...

عزیز دلم خودتو سرزنش نکن تو هم اون موقع ناراحت بودی حرفی زدی الان که پشیمونی مطمئن باش اتفاقی برات نمیفته دوستم