2737
2739
عنوان

اگه یکی رو با لباس محلی توی خیابون یا اماکن تاریخی ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 60 پست
خودمم عید دیدم با لباس محلی اومده بودن خیلی حس خوبی داشت

یکی از چیزایی که تو ایران بهش توجه نمیشه ویژگی های فرهنگیه🥲

به نظر من این لباس محلی اونقدری باید پررنگ بشه که مردم یه شهر فقط لباس قومیت خودشونو بپوشن 

مثلا کردستان ما فقط لباس کوردی ببینیم،یا بلوچستان فقط لباس بلوچی یا مردم بختیاری فقط لباس خودشونو بپوشن 

من وقتی می بینیم یه نفر تو شهر خودش لباس غیر محلی پوشیده واقعا ناراحت میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از چیزایی که تو ایران بهش توجه نمیشه ویژگی های فرهنگیه🥲 به نظر من این لباس محلی اونقدری باید پ ...

البته لباس محلی خیلی گرون هست! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
تو ایام عید ما مسافرهای زیادی داریم که با لباس محلی میاند اتفاقا توریست ها خیلی خوششون میاد و کنارشو ...

مردم شهرتون با لباس محلی میان؟

اگه تو شهر خودتون باشه خیلییی قشنگه.

انگار شهر هویت میگیره

2731
یکی از چیزایی که تو ایران بهش توجه نمیشه ویژگی های فرهنگیه🥲 به نظر من این لباس محلی اونقدری باید پ ...

اصلا دوست ندارم این ویژگی های فرهنگی کمرنگ بشه، از قدیم همین قومیت ها بودن که ایران رو چند رنگ و قشنگ کردن🥲

و آره منم دوست دارم زیاد از لباس محلی استفاده بشه

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕

اهل کجا هستید؟

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕
2740

بستگی داره لباس زیبا باشه یا نه اگر زیبا باشه. که خوشم میاد اگر نه زیاد برام جالب نیست

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

فکر میکنم احتمالا اجرای سرود داره، داره میره ک به اجرا برسه😁

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂
2706