2737
2739

واقعا نمیدونم چه اتفاقی داره واسه زندگیم میفته 

یک مدتی هست رابطه بین من و خانمم سرد شده 

دلیلشم قهر کردن های خانمه، همین قهرا و جدا خوابیدن ها باعث شده ما ازهم دیگه فاصله بگیریم 

ولی نکته ای که هست تو این مدت هر چی بین من خانمم فاصله افتاد از طرفی دیگه نامزد سابقم بیشتر از قبل پیشم میاد، و کلن بشتر جلوی چشمم ظاهر میشه،  انگار از زندگی ما خبر داره نمیدونم واقعا، خانمم که سنش کمه فقط تا تقی به توقی خورد با من قهر میکنه جاشو جدا میکنه، اصلا درکم نمیکنه، دیگه موندم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مردا وفا ندارن ..نمونش .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

تقصیر خودته که محکم جواب نامزد سابقت رو نمیدی و دمش رو نمیبری از یه طرف دیگه هم نمیشینی درست و حسابی با خانمت صحبت کنی ببینی مشکل کجاست

بعدشم چه دلیلی داره نامزد سابق هر روز برای شما غذا بیاره؟ 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706