2752
2734
عنوان

هر چی خانمم ازم دورتر میشه یکی دیگه داره بهم نزدیک تر میشه🤦🏻‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونستم ولی دیگه نمیدونستم زندگیم میشه همش قهر

من دقیقا همچین شخصیتی دارم زودرنجم اما ادم خولوچل نیس که بی دلیل قهرکنه یچی اذیتش کرده یچی که از نظر شما شاید پیش پا افتادس اما از نظر اون نه سعی کن از زاویه دید اونم به مسائل نگاه کنی 

2731
خلاصه بگم که دوست داره من سرکار نرم ور دلش باشم یک سره بگم دوست دارم

خب کلا محبت می‌کنی بهش؟

خانوما دوست دارن کلامی بشنون که پارتنرشون دوسشون داره

اقایون هم دوس دارن عملی ثابت کنن

به نظرم باید باهم حرف بزنید به تفاهم برسید 

خنثی
میاد در مغازمون به بهانه های مختلف بعد میشینه حرف میزنه و درد دل میکنه

کرم از خود درخته 

وگرنه که اون که نباید میومد در مغآزه شما به کنار شما نباید رو میدادی که دادی بیاد و دردل کنه یا درددل کنی .

خوشت میاد واسه همین مورد پیش اومده بین شما، خانمت بره با نامزد سابقش درددل کنه ؟؟؟؟ خوشت میاد خامنت شاغل باشه هرروز نامزد سابقش بره سرکارش سر بزنه و براش یه دسری چیزی ببره کاملااااااا بی منظور بشینن با زنت بخورن ؟؟؟؟

اگه اینو واسه خانمت میپسندی برا خودتم ادامه بده اگه نه این کارو ترک کن دم نامزد سابقت رو قیچی کن 

خانمت هم حسش بهش گفته قسمتی از محبت و توجهی که حقشه جای دیگه هزینه میشه ناآرام و سرد شده . پس دستتو بگیر رو زندگیت و دل خانمت رو با محبت زیاد بدست بیار 

گرچه من ازت خوشم نمیاد که بسیار بدم هم میاد ولی بخاطر خانمت راهنماییت کردم وگرنه میخوام که سر به تنت نباشه 😒

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 

شما چرا اجازه دادی نامزد سابقت بیاد تو زندگیت شمام مثل اینکه بی میل نیستید دوس دارید برگرده پیشتون شما نباید بهش رو نشون میداد چرا باید بع خودش اجازه بده بیاد پیش ی مرد زن دار    بیچاره زنت 

دوست داره چرا متوجهش نمیشی   دوست داره بیشتر باهات وقت بگذرونه   چون شما دلت جایه دیگست چنین طرز فکری داری