2737
2739

برادرشوهر آبجیم و دوست دارم به کسی نگفتم حتی آبجیم نمی دونه باغ بودیم دوطرفه اومده بودیم دور آتیش بعداز افطاری حرف های خنده دار می گفتن همه

خندیدنی نگاه من می کرد شما حدس می زنید نگاه من می کرد روم کراش زده 

💜💜💜💜با افتخار یک آرمی💜💜💜💜 .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه باحال😍

هرباری خندید اول نگاه من کرد چشم ت چشم شدیم

💜💜💜💜با افتخار یک آرمی💜💜💜💜 .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2728
عاشقت شده

هوورااا

2740
خوشبحالت  چرا کراش من هیچ حسی به من نشون نمیده😭😭😭😭

هیچی نمی گه فقط هرچی می شه اول نگاه من می کنه

2706