2752
2734
عنوان

قبل از ازدواج و زایمان چندکیلوبودین و الان چندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 139 پست

من قبل بارداری ۷۰ بودم

بعدش رسیدم تا ۱۰۵ 🥴

الان آوردم ۸۰ 

هنوز باید ۱۰ تا کم کنم پدرم دراومده واسه لاغری

قدم ۱۷۲ هست ۷۰ کیلو میشم خوبه سایزم ۳۸ میشه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
عزیزم چجوری انقدر وزن کم کردی

کالری شماری با تاپیک خانم بامداد خمار

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2731

سر پسر اولم ۶۰ کیلو بودم شدم ۶۹ کیلو بعد لاغر شدم شده بودم ۶۲ اینا که دوباره باردار شدم شدم ۷۲ کیلو اینا الانم ۶۵ هستم ۵ کیلو رو میخوام کم کنم اراده ندارم البته زیاد چاق نشدم فقط یکم شکم دارم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706