2737
2734

به رابطه علاقه ای نداره فوق العاده ضعیف و لاغره حریم خصوصی نداریم همه جا خانواده اش باهامونن و یجور رفتار کرده فک میکنن وظیفمونه بخدا انقد حرص خوردم اعصابم ضعیف شده معده و روده ام داغون همه چی رپ میزاره کف دست خانواده اش حتی یه پستم بفرستم براش تو اینستا  و حتی چیزی که برام میخاد بخره هر چی کادو وسیله سریع اطلاع میده اونام دخالت میکنن یا سهی میکنن نظرشو عوض کنن در این حد از دستش آرامش ندارم بخدا 

از یه طرف فک میکنم مشکلات بعد طلاق خیلی زیاده و نمیتونم تحمل کنم و مطمئنم اگه این اتفاق بیفته درخواست ویزا میدم و میرم 

کاش قبل از ازدواج به شناخت درست از ایشون میرسیدین 

اخلاقش شاید قابل کشف نبوده  اما رفتارش و ظاهرش و صداش رو نتونستید بفهمید ؟

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
کاش قبل از ازدواج به شناخت درست از ایشون میرسیدین  اخلاقش شاید قابل کشف نبوده  اما رفتارش ...

متاسفانه فامیل بودیم و نشناختم سالی یبار همو می‌دیدیم خانواده ام فقط پولو میدیدن

متاسفانه روابطمون فامیلیه ارتباط خانوادهدها خیلی خوبه نمیشه کاری کرد 

ببین ارتباط فامیلی مهمه یا خواسته ها و علایق تو؟  اون فک فامیل تو یه روزی یه چیزی بخوای اصلا نگاهتم نمیکنن. تروخدا خودتونو بخاطر فامیل و مردم تباه نکنید. عمر و جوونی بره دیگه برنمیگرده

گفتنش راحته بخدا روابط فامیلی از هم پاشیده میشه

پس تو هم از اون آدم های هستی که برای سنت و آبرو این سختی هارو تحمل می کنند.

واقعاً چرا سوال می پرسی اگه نمی خوای چیزی رو تغییر بدی؟ 

فقط درد و دل می خوای؟ 

متاسفانه روابطمون فامیلیه ارتباط خانوادهدها خیلی خوبه نمیشه کاری کرد 

قرار نیست شما فدا بشی که روابط خانوادگی برقرار بمونه.

تا من هستم این دنیا وجود داره وقتی من نباشم دیگه دنیایی وجود نداره . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
2706