2737
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بببین من اتفاقا خودم جزو طرفداران حقوق خانم ها هستم و تو مهمونیا گاهی که بحث میشه کلی با اقایون حتی بحث میکنم و اگه خانمی اطافم میبینم که در شرایطی هست که بهش ظلم میشه حتما تشویق اش میکنم که به خودش بیاد و ...ولی این نسخه واسه همه کار نمیکنه بعضیا با این تجویز کلا زندگیشون به فنا میره پس طرفت رو باید بشناسی 

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
بببین من اتفاقا خودم جزو طرفداران حقوق خانم ها هستم و تو مهمونیا گاهی که بحث میشه کلی با اقایون حتی بحث میکنم و اگه خانمی اطافم میبینم که در شرایطی هست که بهش ظلم میشه حتما تشویق اش میکنم که به خودش بیاد و ...ولی این نسخه واسه همه کار نمیکنه بعضیا با این تجویز کلا زندگیشون به فنا میره پس طرفت رو باید بشناسی

اره خب درسته من خودمم بعضي اوقات كه راهكار ميدم اولش ميگم خودتون ميدونيد يا ميگم من به شما توصيه نميكنم اين كارو بكنيد ولي مثلا من اينجوري ميكنم 

منم همینطور😂بدتر از اینا, اون دسته ای که میگن ماهم کتک میخوریم و اشکالی نداره و ....اینارو هم درک نمیکنم😰

خوب اونا اشکالشون اینه که فکر میکنن فقط همدردی کارسازه ....

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
2738
منم همینطور😂بدتر از اینا, اون دسته ای که میگن ماهم کتک میخوریم و اشکالی نداره و ....اینارو هم درک نمیکنم😰

يه تاپيك بود زنه ميگفت شوهرم منو جلو بچم زده و ميگه پاشو برو خونه بابات ميگه پرتم كرده بيرون با بچه همه اومدن گفتن عزيزم ايرادي نداره برگرد سره زندگيت شامتو درست كن كاراشو بكن تمكين بكن ولي ناز كن 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢حيف كه اون موقع عضو نبودم 😂😂

يه تاپيك بود زنه ميگفت شوهرم منو جلو بچم زده و ميگه پاشو برو خونه بابات ميگه پرتم كرده بيرون با بچه همه اومدن گفتن عزيزم ايرادي نداره برگرد سره زندگيت شامتو درست كن كاراشو بكن تمكين بكن ولي ناز كن 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢حيف كه اون موقع عضو نبودم 😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
خوب اونا اشکالشون اینه که فکر میکنن فقط همدردی کارسازه ....

بعضیا تو هر شرایطی میخوان فقط آرامش برقرار بشه ولی این در واقع آرامش نیست یه طوفان از خشم و عقده سرکوب شده درون زن هست حالا ممکنه در بعضی افراد یه روز سر باز کنه و زندگی رو تباه کنه .برای بعضی تبدیل به بیماری روحی و جسمی بشه و برای بعضی خالی شدن این خشم و عصبانیت روی سر بچه های خانواده که این از همه بدتره

دوستان من اصلا استارتر این تاپیک رو نمیشناسم و منظوری ندارمولی به طور کلی وقتی کسی تاپیک میزنه از یه تاپیک دیگه حرف میزنه و شکایت میکنه در صورتی باهاش همراه بشید و قضاوت کنید که یا اون صفحه مورد نظر رو بزاره بخونید یا همون کاربر طرف بحثش هم باشه که حرفاشو بزنهشنیدن حرفهای یک طرف و قضاوت یکطرفه عادلانه نیست

گل گفتی عزیزم لاااایک

خدایا دوست داریم

شب برفی من ازت معذرت میخوام اگه حرف بدی زدم...ولی تو هم تو دوتا تاپیک جدا از من اسم بردی..شاید من دلم نمیخواست دیگه کسی بفهمه وگرنه تاپیکمو نمیبستم...بعدشم موضوعو خیلی بزرگتر از اون چیزی که بود جلوه دادی و یه چیز دیگه هم بهش اضافه کردی..آیا کار تو درست بود؟؟ حق با من نبود که به عقلت شک کنم؟؟؟

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]
2706