2733
2739
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست

البته برای خود منم گاهی این نسخه جواب میدهتو بعضی شرایط لازمه که موقتا کوتاه اومد و شرایط رو از حالت بحرانی خارج کرد ولی بعذا میشه تلافی شو درآورد مساله اینه که همیشه منفعل برخورد نکنیم ولی خوب گاااااهی چشم پوشی هم چیز بدی نسیت

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

شب برفی و مادر رز لطفا با هم دوست باشید پس فردا تو یه تاپیک دیگه چشم تو چشم میشید خوبیت نداره .....

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه تاپيك بود زنه ميگفت شوهرم منو جلو بچم زده و ميگه پاشو برو خونه بابات ميگه پرتم كرده بيرون با بچه همه اومدن گفتن عزيزم ايرادي نداره برگرد سره زندگيت شامتو درست كن كاراشو بكن تمكين بكن ولي ناز كن 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢حيف كه اون موقع عضو نبودم 😂😂

آره دیگه بعدشم رژلب قرمز و ....

کلا شوهره که بهشون بدی میکنه بهش جایزه هم میدن!!!

شب برفی و مادر رز لطفا با هم دوست باشید پس فردا تو یه تاپیک دیگه چشم تو چشم میشید خوبیت نداره .....

من باهاش دوستم...ولی تو تاپیکم خودم مقصرم داستانو بد بیان کردم و همه ی اتفاقایی که تو دوران نامزدی برام افتادو تعریف کردم در حالی که الان شوهرم یک صدم اون موقع هم نیست

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]
2731
شب برفی من ازت معذرت میخوام اگه حرف بدی زدم...ولی تو هم تو دوتا تاپیک جدا از من اسم بردی..شاید من دلم نمیخواست دیگه کسی بفهمه وگرنه تاپیکمو نمیبستم...بعدشم موضوعو خیلی بزرگتر از اون چیزی که بود جلوه دادی و یه چیز دیگه هم بهش اضافه کردی..آیا کار تو درست بود؟؟ حق با من نبود که به عقلت شک کنم؟؟؟

اولا اينكه من بابت اون اشتباه عذر خواهي كردم بعدشم من از شما نامينبردم تو اون تاپيك كه ازت سوال كردم خودتم بودي جاي ديگم كه گفتم اصلا نه عنوان تاپيكو گفتم نه اسم شمارو بردم يه نمونه مثال زدم كه شما خودت اومدي خودتو تابلو كردي كه همه ببينن 

وفا شاید لازمه ما هم تاکتیک رژ و شورت قرمز رو انجام بدیم شاید واقعا از روشهای دیگه موثرتره ما خبر نداریم  

اولا اينكه من بابت اون اشتباه عذر خواهي كردم بعدشم من از شما نامينبردم تو اون تاپيك كه ازت سوال كردم خودتم بودي جاي ديگم كه گفتم اصلا نه عنوان تاپيكو گفتم نه اسم شمارو بردم يه نمونه مثال زدم كه شما خودت اومدي خودتو تابلو كردي كه همه ببينن

حالا بیخیال ولی اولین جا پیاممو فوروارد کردی  😊

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]

من با كسي مشكلي ندارم چون نه من ايشونو ميشناسم نه ايشون منو ولي بعضي اوقات حرفايي زده ميشه كه باعث سو تفاهم ميشه 

2738
2706