2737
2739
عنوان

یه جواب دندون شکن می خوام واسه جاری هام .کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 72 پست
عزيزم مدارس دولتي همه جور بچه با همه جور توبيتي ريخته توش و از نظر تربيتي مناسب نيست!دختربچه هاي دولتي از نظر تربيتي قابل مقايسه با غير انتفاعي نيستن و خيلي چشم و گوششون بازه!بهشون بگو بله دولتي خوبه اما همه جنين هارو هم از  توالت دولتيها پيدا كردن!!

چقدر جواب بی ادبانه ایی , شما از اونا هستی که طرف مقابلت رو با خاک یکسان و تخریب شخصیت  میکنی

عزيزم مدارس دولتي همه جور بچه با همه جور توبيتي ريخته توش و از نظر تربيتي مناسب نيست!دختربچه هاي دولتي از نظر تربيتي قابل مقايسه با غير انتفاعي نيستن و خيلي چشم و گوششون بازه!بهشون بگو بله دولتي خوبه اما همه جنين هارو هم از  توالت دولتيها پيدا كردن!!

اوه اوه.    اينو بگه طرفو با خاك يكسان ميكنه كه   

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=42789783]عزيزم مدارس دولتي همه جور بچه با همه جور توبيتي ريخته توش و از نظر تربيتي مناسب نيست!دختربچه هاي دولتي از نظر تربيتي قابل مقايسه با غير انتفاعي نيستن و خيلي چشم و گوششون بازه!بهشون بگو بله دولتي خوبه اما همه جنين هارو هم از  توالت دولتيها پيدا كردن!![/QUOTE

]وا این دیگه اخرش بودا،جنین تو دبستان چیکار میکنه اونیکه شما میگین دبیرستانه عزیز نه دبستان

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
اخه اونا آموزش و تربیت صحیح بچه هاشون براشون مهم نیست. فکر می کنن همین که زاییدن کارشون تموم شده

عزیزم چون دولتی میرن فک میکنی آینده بچشون مهم نیست؟؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
گفت جواب دندون شکن نگفت که ب ر...ن ...به هر کی بچه اش دولتی میره !!!ببخشید بابت کلمه بی ادبانه

اينو بگه ديگه عمراً حرف مفت از جاريها بشنوه😎😁😊😂

فقط تو....تو بهترین اتفاق زندگیم بودی ،هستی و خواهی بود.
چقدر جواب بی ادبانه ایی , شما از اونا هستی که طرف مقابلت رو با خاک یکسان و تخریب شخصیت  میکنی

اتفاقا بنظرم خود کسی که این حرفو میزنه بیشتر تخریب میشه شخصیتش

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
بابا من اينارو برا جاريها گفتم😂😂😂😂

تو بحث اگه حرف حق و نزنی که دیگه هیچی تا فردا صبح دلیل میارن که نه حق با ماست 😅😅😅

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش
درست میگی منم ناراحت شدم 1 جور میگن انگار اونا که دولتی خوندن خرابن ونمونه کامل فقر فرهنگی

من خودمم دولتي بودم!

اينو صرفاً مخصوص جاريها گفتم و لاغير!باشد كه دهنشونو ببندند☺️

فقط تو....تو بهترین اتفاق زندگیم بودی ،هستی و خواهی بود.
2738
عزیزم چون دولتی میرن فک میکنی آینده بچشون مهم نیست؟؟

نه عزیزم چرا فکر می کنی به خاطر دولتی این حرفو می زنم.

بچه هاشون صبح تا شب تو کوچه ول هستن با دوچرخه. انواع حرفای زشت می زنن.

من خودمم دولتی خوندم

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

ولی من اگه باشم یا چیزی نمیگم 

یا بقول دوستمون میگم صلاح مملکت خویش خسروان دانند 

درگیر جاری ورفتاراش نباید بود اصلا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اخه ارزو این حرف مال وقتیه که خودشم تو دولتی نخونده باشه وگرنه جواب بدتر داره. میگن چطور شما تجربه سقط تو مدرسه دولتی داشتین؟ خودتون انجام دادید؟ یا دوستاتون سقط کردن؟

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

چه ربطی داره،واااا

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

بگو محیط هم خیلی موثره که پیش برنده باشه مخصوصا برای بچه هایی که توی سنین اول آموزش اکادمیک هستند، در کل لبخند بزن محل نذار عموی منم از اول دوتا بچه هاشو فرستاد مهد انچنانی مدرسه های انچنانی تاجاییکه حتی فرش زیرپاشونو بفروشن واسه مدرسه بچه هاشون الان دوتا بچه هاش بعد از فوق برق شریف برای دکترا بورس امریکا شدن و همه اونایی که این حرفا رو بهشون میزدن سکوت فقط

منم دانش آموز خوبی بودم مدرسه دولتی هم میرفتم الانم دوماه دیگه دکترا میگیرم ولی اندازه بچه های عموم موفق نیستم

آبجی من زندگیمه❤️❤️ یا اما رضا تو عهد نمیشکنی میدونم❤️❤️❤️❤️
2706