2733
2734

اصلا چندبار باید بیاد پیشم؟ چقدر بریم بیرون؟ ما اون هفته مسافرت بودیم ولی این هفته اصلا بهم سر نزده یه روز کامل بیکار بوده که رفته با رفیقاش( همون رفیقاش که باهم سفر بودیم) شب تا صبح باغ بودن و اصلا به من سر نزده بیرون هم نرفتیم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چهارشنبه میومد دنبالم تا شنبه عشق حال بودیم شنبه شب میورد خونمون اونم باغصه که چرا میری نرو  

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم           من رویاهای آینده رو به    ‌داستان های گذشته ترجیح میدم !‌‌‎‎‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⠀هرکی درخواست دوستی بده مادرشو...مثل مادرم دوست دارم ولی پدرشو در میارم  

عادیه عزیزم 

من س سال عقد بودم گاهی ی هفته همیشه همو میدیدم گاهی ت ی هفته ی روز اونم یکی دو ساعت همو میدیدم مثلا بقیشو سر کار بود چون بازاریه تا 11شب مغازه میشینه 

یا میدیدی توی هفته دو بار اونم دو س ساعت همو دیدیم بقیه هفتش سر کار و با دوستاشه یا فوتبال میرفت 

اعصابم خیلی خورد میشد ی زمونی ب اینچیزا 

ما زنا ی جوریم ک فک میکنیم اگه ی روز یا دو روز ب من وقت میزاره نباید بیشتر از یک یا دوروز  با دوستاش  یا با تفریحات دیگه وقت بگذرونه انگار باید مساوی نگه داره 

2740

من خودم هفته یا دو هفته ی بار میرم خونشون اونم هفته ای ی بار خونمون میاد 

بقیشو با هم بیرون دور میزنیم اونم شبا 

ک هر روز هم نمیشه دور زد همو دید مثلا هفته ای س روزش دوتایی بیرونیم ت ماشین میگردیم 

عادیه عزیزم  من س سال عقد بودم گاهی ی هفته همیشه همو میدیدم گاهی ت ی هفته ی روز اونم یکی دو سا ...

اخه وقتی کل هفته سرکاره تا اخرشب و فقط یه روزش خالیه و اون یه روز هم میره پیش رفیقاش حق دارع؟

اخه وقتی کل هفته سرکاره تا اخرشب و فقط یه روزش خالیه و اون یه روز هم میره پیش رفیقاش حق دارع؟

ببین چیزی ب اسم حق داره یا داری نیست ک اینچیزا 

اره واس منم پیش اومده خیلی وقت همو نبینیم بعد بگه شب با دوستش میرن باغ دورهمی دارن 

منم انتظارم این بچد ب جای رفتن اونجا اولویت بدونه بیاد منو ببینه ولی گاهی خودمو میزارم جاش یا شده ک مثلا وقت خالی برای دیدنش داشته باشم ولی مثلا بازار رفتن با خوانوادم یا پیش دوستام موندو ترجیح دادم چون با خودم گفتم خب همسرم همیشه هست دا هر وقت خاستم میتونم ببینمش ولی اینجا باشم بهتره 

ببین چیزی ب اسم حق داره یا داری نیست ک اینچیزا  اره واس منم پیش اومده خیلی وقت همو نبینیم بعد ...

ولی به نظرم وقتی توی یه رابطه ی جدی هستی باید همسرت اولویتت باشه اول اونو ببینی بعد بری سراغ رفیقات...مخصوصا اینا که دور هم جمع میشن عرق میخورن و سیگار میکشن....تازه شب تا صبح باغ میخوابن صدبار قول داده نخوابه بازم میزنه زیرش

ولی به نظرم وقتی توی یه رابطه ی جدی هستی باید همسرت اولویتت باشه اول اونو ببینی بعد بری سراغ رفیقات. ...

اره راست میگی ولی خب زندگیه با زیاد سخت نگیر گاهی طبق میلمون پیش نمیره 

ولی خط قرمز من رفیقاشه گفته بودم همون اولش براش  مثلا دو ماه ی بار یا فوقش ماهی یبار باغ جمع میشه و شبم نمیمونه 

البته منم خیلی خط قرمزای اونو رعایت میکنم ک خیلی سختمه😑

2706