2737
2734
عنوان

شوهرم بعدازخیانتش توبه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 32754 بازدید | 284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی احتمالش صفره؟اصلا امکان نداره کسی متحول بشه؟ من مبشناسم لات محل مشروب خور چاقو کش الان توبه کرده به قول خودش توبه مردانه.... الان شده معتمد مردم .....

آره منم خيلي ديدم كه مشروب خور توبه كرده ولي خيانت كار نه به هر حال ايشالا كه زندگيشون درست شده باشه و دوستمون تو خراب خرگوشي نباشه 

چرا اینقد بدبینین؟ ینی بیشتر از همسرش طرفو میشناسین ک اینقد مطمئن میگین توبه نکرده

فرزندم؛ آنچه که برای خود میپسندی به دیگران ارتباطی ندارد و آنچه که دیگران می پسندند هم به تو ارتباطی ندارد.(لزوما در حیطه حریم شخصی)

وقتي يه نفر تاپيك ميزنه بايد انتظار نظر مخالفم داشته باشه اولا شرطاي اول اين خانوم واقعا بچگانه و احساسي بوده و اينكه به قوله خودش شوهرش دفعه اول انقدر داغون بوده كه رفته خونه ديده شوهرش يه جا كز كرده بعد با اون حال دوباره خيلي زود رفته سمته اين كار خيلي جالبه بعد يهو توبه كرده!!!  

2738

متاسفانه جو نی نی سایت همینجوریه .. ناراحت نشو .... تازه خیلی هم صبوری کردی من بودم دیگه ادامه نمیدادم تاپیکو تعطیل میکردم 😀😀 ان شا الله که همیشه خوشبخت باشی و بهترین ها برات اتفاق بیفته 🌹

من تو رو خیلی (حالت چطوره؟)❤

"ومن احساس کردم دلیل این مشکل همین بوده"

"ومن حس کردم ازسرنیازاینکاروکرده "

به نظر من زندگی و اون هم قضیه مهمی مثل خیانت بر اساس حس کردن آدم ها نمی تونه پیش بره و حل بشه . شاید حس شما اشتباه بوده و هست از کجا معلوم ؟ الآن هم که میگید "مطمئنم" که اون هم باز یک حس دیگه هست . سوال من اینه که داستانتون چه کمکی به چه کسی میکنه ؟ مثلا اگر کسی بهتون بگه من شوهرم بهم خیانت کرده الآن توبه کرده بهش میگی قبول کن شوهر منم توبه کرد درست شد ؟ فکر میکنی این راه حل که یک ریسک واقعا بزرگ هست برای دیگران هم کارساز هست ؟ 

من برای خیانت راه حل بهتری سراغ دارم به همه هم پیشنهاد می کنم اگه هم روزی برای خودم پیش اومد انجامش میدم ، مراجعه به یک روانشناس متخصص و کاربلد تا اول از همه دلایل خیانت رو بررسی کنه ، هم در مرد و هم در زن ، درمان کامل ریشه ها و دلایل خیانت ، آموزش دیدن چیزهایی که بلد نبودیم در رابطه ، تعهد محکم گرفتن از طرف مقابلم و تعیین جریمه و غرامت در قبال کاری که کرده و در نهایت بخشش و در مرحله آخر انتخاب اینکه می خوام به این زندگی ادامه بدم یا نه . 

حالا شما با حس و توبه جلو رفتید امیدوارم واقعا خوشبخت باشید و بمونید ، اما من که شخصا نمی تونم سر زندگی خودم و فرزندم پای یک جمله کلامی به اسم توبه ریسک کنم . توبه یک تعهد کلامی یا حتی شاید قلبی بین اون طرف و خدای خودش هست نه بین اون طرف و من !

موفق و خوشبخت باشی 🌷

یا رَب نظر تو برنگردد ...

مطمینااین حس برگرفته ازیه ریشه یابی دقیق بوده عزیزم.وصددرصدمن هم خیلی فکرکردم وبه این حس رسیدم.من اگربخوام دلایلم روبرای تصمیمهام وحتی شرطهایی که گذاشتم توضیح بدم بایدکل زندگیموتوضیح بدم که نه حوصلشودارم نه مجالش هست

همسرم عاشق من بودوماجرای ازدواج ماخودش یه فیلم هندیه.یادمه تودوران نامزدی همش بهم میگفت آرزومهزودترازدواج کنیم ومن هرهفته برات گل بخرم.بعدازدواجمون هم گاهی میخریداماکم کم بخاطرمشکلات اونقدرازهم دورشدیم که تمام اون حرغای عاشقانه یادمون رفت ومن یکی ازدلایلم برای گذاشتن اون شرط این بودکه یادآوری کنم اون عاشقانه هارو.

عزیزم من حستو باور دارم....از زندگیت لذت ببر و به حرف کسی هم گوش نده...

منم امروز خواستم از بقیه راجع به مسئله ای سوال کنم همه اومدن کلی چیز منفی گفتن و منو با یک عالم حس بد تنها گذاشتن...

تو به حست اعتماد کن مطمئنم خوشبخت ترین میشی 😗 

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]

بعضیا انگار آفریده شدن برا تو دل خالی کردن...مطمئن باش با این روششون هیچ وقت راه درستو نمیرن...من تو هر تاپیکی که راجع به این مسائل بود رفتم اکثریت میگفتن طلاق بگیر مهر بگیر برو خونه مامانت ،بابا اخه یکی نیست یه حرف درست بزنه یه راهنمایی درست کنه 😯

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]
مطمینااین حس برگرفته ازیه ریشه یابی دقیق بوده عزیزم.وصددرصدمن هم خیلی فکرکردم وبه این حس رسیدم.من اگربخوام دلایلم روبرای تصمیمهام وحتی شرطهایی که گذاشتم توضیح بدم بایدکل زندگیموتوضیح بدم که نه حوصلشودارم نه مجالش هست

چون قصدتون کمک به دیگران بوده اتفاقا اون ریشه یابی و دلایل و شروط بهتر به بقیه کمک میکنه ، چون با چیزهایی که نوشتید صرفا خواننده تاپیک به این نتیجه می رسه که شوهرتون خیانت کرده جایزه اش گل خریدن و سکس بوده شما هم اخلاقتونو درست کردید و همسرتون توبه کرده دیگه هم خیانت نکرده و همه چیز خوش و خرم تموم شده ، این کل چیزی هست که از تاپیکتون برداشت میشه .

خواننده تاپیک که از ریشه یابی و دلایل و شروط شما چیزی نمی دونه که ‌، ممکنه به خطا بره .

یا رَب نظر تو برنگردد ...