2733
2734

مبارکه مثبته 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم اقدامم این ماه باید ۲۵ فروردین پریود میشدم اما دیروز یکم خونریزی و لک داشتم الانم قطع شده دل درد و کمر درد پریودی دارم نمیدونم امیدوار باشم خونریزی لانه گزینی بوده یا پریودی میترسم تست بزنم ممنون میشم واسه منم دعا کنید باردار باشم ی ساله اقدامم

مثبته

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2740

دقیقا منم با ۴ روز تاخیر بیبی چکم عین این بود

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
منم اقدامم این ماه باید ۲۵ فروردین پریود میشدم اما دیروز یکم خونریزی و لک داشتم الانم قطع شده دل درد ...

انشاءالله که خونریزی لانه گزینی بوده عزیز منم دل‌درد پریودی دارم دو سه روزه 

انشاءالله که خونریزی لانه گزینی بوده عزیز منم دل‌درد پریودی دارم دو سه روزه 

ان شالله خدا از دهنت بشنوه شما هم استراحت کن سعی کن استرس این چیزام نداشته باشی ب خودت حسابی برس ان شالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی 💚😘

آزمایش ندادین؟

دادم مثبت شد 

ولی خب بچم ۵ ماهش بود سقط شد

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35