2733
2739
عنوان

کسی با جلوگیری باردار شده؟

156 بازدید | 16 پست

بچه ها میگم کسی هست یا تو اطرافیان دیدین که با جلوگیری حامله بشه؟ جلوگیری داشتم با ک .اندوم یه هفته گذشته از موعدم تست هم نزدم میخواستم ببینم اصلا احتمال بارداری هست؟ 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
احتمالش هس یه بی بی بزن

باشه پس میزنم ممنون 

خدایا شکرت❤️ الهی رضاً برضائک...دختر نازم 😍😘 تمام قلبم تک تک ضربان عاشقانه آن فدای چشمان تو که تمام هستی و جانم شده ای ❤️😍💋

خیلی احتمالش کمه اگه از اول کا.  ندوم بذاری 

یعنی پیش اب هم نره داخل

من ۷سال اینجوری جلوگیری کردم

۲ماه مراقبت نکردم الان باردارم😂😂

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
هر چیزی احتمال داره حالا یه تست میزدی ببینی چه خبره 

آره میزنم 

2740
این چرت و پرتایی ک میگن هست ولکن نه نمیشه عزیزم مگه میشه اخه  استرس گرفتی عقب افتاده شرایط ا ...

آره نظر خودمم همینه 

خیلی احتمالش کمه اگه از اول کا.  ندوم بذاری  یعنی پیش اب هم نره داخل من ۷سال اینجوری جلو ...

😅😅 بسلامتی عزیزم مبارکه ، میگم که غیر ممکنه

2706