2752
2734
با همسر مهرطلب و زودجوش چطوری رفتار کنیم که آزار کمتر ببینیم؟

باید اول روی خودتون کار کنید اینکه بپذیرید چنین شخصی رو.و بیشتر سعی کنید صبوری رو در خودتون افزایش بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بخاطر از دست دادن یکی از اعضای خانوادم Ocdگرفتم همش حس میکنم قرار یکی دیگشون خدای نکرده اتفاقی براش بیفته وسواس هم گرفتم مرتب دست میشورم و خیلی درگیری ذهنی دارم فعلا تا تابستون نمیتونم برم دکتر بنظر شما چیکار کنم یکم بهتر شم 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

من سی و سه سالمه اما احساس بلاتکلیفی دارم همیشه این حسو داشتم نمیتونستم تصميم بگیرم  نمیدونم چی میخوام از زندگی یه وقتایی خیلی پرانرژی هستم و انگیزه دارم برای یه کاری بعد که انجامش میدم زود دلسرد میشم و کنار میکشم. مجرد هستم خواستگار که میاد اولش خوبه بعد چندجلسه صحبت خسته میشم میل به ازدواج ندارم .مشکلم چیه بنظرتون؟ 

به نظرتون کسی که نیاز داره به مشاوره و روان پزشک 

و از جهتی راضی هم نمیشه چه کارش باید کرد ؟؟

این نکته رو هم بگم که اطرافیان این آدم هر چه در توان داشتن دریغ نکردن تا بلکه حال این آدم خوب بشه 

ولی این آدم نه به حرف های مثبت  اطرافیان گوش میکنه 

و نه راضی میشه به روانشناس یا روان پزشک مراجعه کنه 

دوستان عزیز ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستید ☺🌹
برای ترس و خشمی که از یه اتفاق تو درونمون هست پیش چه دکتری باید بریم؟ با صحبت حل میشه یا دارو هم می ...

پیش یک روانشناس خوب کفایت میکند.خیر نیازی به دارو ندارد اما اگر خیلی حاد باشد باید از میزان کمی قرص ضد استرس استفاده کرد

من فرزند اول خانواده ام و دخترم فشار زیادی رومه‌ و الان ک سال کنکورمه‌ نخوندم میدونم میوفتم از استرس ...

احساس میکنم شما تنها هستید و از فکر زیاد این اتفاق افتاد 

2706