2752
2734
همینکارو میکنم احساس میکنم فرسوده دارم میشم 

موسیقی برو .. آهنگ های شاد .شما با روحیه دادن به خودتون میتونید صبوری را در خود افزایش دهید.به خرید برید.آرایش کنید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موسیقی برو .. آهنگ های شاد .شما با روحیه دادن به خودتون میتونید صبوری را در خود افزایش دهید.به خرید ...

ممنونم👌

چه قشنگ گفت حاج مهدی رسولی؛ منتخب مارو خدا هم انتخاب کرد:) امام رضاااا منم بخر بین زمین و آسمون منم ببر🙏♥️
2731
من سی و سه سالمه اما احساس بلاتکلیفی دارم همیشه این حسو داشتم نمیتونستم تصميم بگیرم  نمیدونم چی ...

احساس میکنم این خانوادتون بودن که در طول سالهای دراز شما رو به دگرگونی میکشیدن .مدام راههای مختلف و ازینجا به اونجا سر دادنتوم