2737
2734

دوستان من تو روستام و چند ساله طلاق گرفتم شرایط زندگی و مالیمون خیلی سخته 

بعد من تصمیم گرفتم کاری کنم چون دیگه خسته شدم از خواستگارهای دربو داغون ازاین که مرد ۴۰ ساله جسارت میده بیاد خواستگاریم با بچه ۱۶ ساله 

خب دوستان من ۱۰ میلیون پول تو بورس دارم 

بعد الان یک دوره کلاس آرایشگری برگزار میشه تو شهر هست من باید ماشین بگیرم بیام و برم به مربی زنگ زدم گفت میکاپ ۴میلیون ۵۰۰ و شنیون ۳میلیون ۵۰۰ بعد گفت ۱۰ تا ۱۵ جلسه هست بعدش میتونی همینجا بمونی به عنوان کار آموز من مشتری بگیرم و اشکالاتتو بهت بگم 

حالا بنظرتون ارزش داره من ۱۰ میلیون همشو از بورس در بیارم و برم کلاس میکاپ و شنیون ؟؟

میترسم شکست بخورم و.......

بنظرتون بهترین تصمیم چی هست ؟؟

از اون ۱۰ میلیون سودی میگیرین ؟

من اگر جاتون بودم برای آرایشگری خرج میکردم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم ارایشگری را یاد می کرفتم ...ازش بیشتر در میاری..کمترین شینیون را الان هفتصد می بندن

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2728