2733
2739

مثلا یه بار  برنج کته کرده بود توش هویچ‌ریخته بود هویچ ها شم خام بود خیلی  بوی بدی میداد انداختم دور یا بار برنج هندی درست کرده بود روش یه تیکه ی کوچیک مرغ که اونم بچه هاش بهش ناخن زده بودن کنده بودن تو ظرف یه بار مصرف  آورد اونم اصلا قابل خوردن نبود انداختم دور از بقیه ای همسایه هام پرسیدن گفتن واسه ما نیاورده میده دست دختر ۸ سالش میاره  الانم کته درست کرده توش زر چوبه ریخته داده دسته بچه آورده منم گفتم ما نمیخوریم بده به یک دیگه  پسش دادم که دیگه نیاره وضع مالیشونم خیلی خوبه چند تا خونه دارن ماشین و زمین ولی نمیدونم چرا اینکارو میکنه یعنی دیونه چیزین 

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نه احتمالا دستپختش خوب نیست و شاید فکر میکنه بوش میاد خونتون و دلتون میخواد 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2738
آخه قعطی زده هام این هارو نمیخوره 

😂

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

در خونه رو باز نکن!  

من که همه اعضای خانواده امون کلید دارن فامیل هم بخواد بیاد قبلش زنگ می زنه!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706