2737
2739

شما با ادم های کنجکاو چجوری رفتار میکنید؟ من و مادرشوهر و جاریم تو یک ساختمون زندگی میکنیم مادرشوهر خیلی کنجکاو زندگی ماست همه چی رو میپرسه جالبترش اینه که به بقیه هم میگه مثلا بعضی از مسائلی که بهش میگیم به کسی نگو بازم میره میگه اما برای جاریم خیلی رازداره اون حامله شد به هیچکی نگفت اما تا من یه اتفاقی برا میوفته سریع به همه میگه...تا غذا خوردن و شیوه ی زندگیمونو سر در میاره نمیدونم چجوری باهاش باشم...احترامم که اصلاااا نمیزارن و باهام دم دستی رفتار میکنند اما احترام جاریم خیلی واجبه،،طوری که دوتایی بریم خونشون میره جلوی اون میشینه بگو بخند میکنه و پشتشو به من میکنه بعدا که تنها بشه میاد همش میگه بیا خونم بیا خونم و... 

خواهرم میگه اصلا رفت و امد نکن اما چون از خانوادم دورم دلم میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشتباهت همینه دیگه

مادرشوهر منم همینه 

هر وقت بی محلی میکنم احتراممو بیشتر داره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
اجیت راست میگ منم شرایطم مثل توعه دورن بابام اینا و تو ی ساختمونم ولی از اول حد و مرز گذاشتم براش ...

جاریم اینارو اصلا خونش راه نمیده درو باز نمیکنه بعدا میگه خواب بودم یا نشنیدم و...

ولی من از اول کمکشون میکردم یه مدت مریض بودن با شکم پر میرفتم صفر تا صد کاراشونو میکردم 

نمیدونم چرا باز با من اینجورین با اون بهترن

چجوری تو خونه طاقت میارین؟؟من بعدازظهرا بچه هام طاقتم رو تنگ میکنن خونه برام جهنم میشه فقط میخوام برم

2740
دلم میگیره از تنهایی...اگر نرم خونشون خیلی پیگیر میشن چرا نیومدی براچی نمیای و.... چی بگم؟

بگو کار دارم تو خونه ، کلاس دارم . ی جوری بهونه بیار نرو وقتی اذیتی . بعد این که خودتو سرگرم کن که کمتر بری اونجا . ی کلاسی باشگاهی چیزی تونستی برو 

اشتباهت همینه دیگه مادرشوهر منم همینه  هر وقت بی محلی میکنم احتراممو بیشتر داره

یعنی بی محلی کنم بهتره؟؟ اگر سراغمو گرفتند و گفتند چرا نمیای چرا اینجوری شدی چی بگم؟؟

یعنی بی محلی کنم بهتره؟؟ اگر سراغمو گرفتند و گفتند چرا نمیای چرا اینجوری شدی چی بگم؟؟

اینقدر مغرورن نمیگن

اگه گفتن بیا سر بزن گله کردن بگو ایشالله سر فرصت 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
اگه هم بخاطر بچه نمیتونی بری برو کتابخونه نزدیک کتاب بگیر بخون سرت رو گرم کن  هفته ای یکی دوبا ...

جواب سر بالا نمیتونم بدم چون خجالت میکشم تا حالا چند بار جواب دادم رفتن به عمه های شوهرم گفتند دسته جمعیم ریختن سرم هی بهم چرت و پرت گفتند...

داستان خیلی دوست دارم اما بچه هام نه گوشی برام میزارن نه کتاب

جواب سر بالا نمیتونم بدم چون خجالت میکشم تا حالا چند بار جواب دادم رفتن به عمه های شوهرم گفتند دسته ...

جواب سر بالا دادن یعنی مثلا ازت می‌پرسه خب فلان چیز میشد توقع داره جزییات بگی تو بگو مثلا خداروشکر میگذره یا میگذرونیم دیگه وارد جزییات نشو که مثلا از فلان جا داریم وام میگیریم فلانی میخواد برامون فلان کار کنه 

اینقدر مغرورن نمیگن اگه گفتن بیا سر بزن گله کردن بگو ایشالله سر فرصت 

چرا قبلا بهم پدرشوهرم گفته مثلا چی شده دیگه نمیای یک سلامی یکنی همینجوری میری و میای و...

2706