2733
2739
عنوان

خال های صورتم خیلی زشته؟+عکس

137 بازدید | 14 پست

بچه ها صورتم چندتا خال داره روش ،خیلیا مسخره میکنن میگن زشته برو لیزرشون کن ولی دکتر بهم گفت اگه لیزر کنم گود میشه😢

راستشو بگین واقعا رو صورتم زشتن؟

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی کمه حساس نباش.... پوستت هم عالیه

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

نه😐

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره
2738
خیلی کمه حساس نباش.... پوستت هم عالیه

مرسی قربونت برم

حال دلم خیلی بده محتاج دعاتونم..میگن دعای نینی سایتی ها زودمیگیره😔اگه صلوات فرستادی خبرم کن منم برات بفرستم
من ک خالی ندیدم ی نقطه سیاه ریزه افسردگی داری بنطرم

افسردگی نه اما هی از چهرم ایراد میگیرم ،خیلیا بهم میگن قشنگی اما از صورتم خوشم نمیاد

2706