2733
2739
عنوان

چرااینو گفت

114 بازدید | 10 پست

الان همسرم برام پول انتقال داد من اصلاادم ولخرجی نیستم اوج ولخرجیم هفته ای یبار کافه اس با دوستام بعد گفت یکم تااخر ماه رعایت کن گفتم چرا گفت از اول اسفند تاالان من ۱۵۰م خرج کردم قیافه من🫥🫥🫥🫥خیلی ناراحت شدم یکی اینکه حساب و کتاب گرده دوم اینکه منظورش ب من گفته رعایت کن خدالعنت کنه باعث و بان ی گرونیو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خوب شاید دستش خایه تااخرماه دگه نتونه برات واریزکنه واینکه ناراحتی حساب کتاب کرده هرادمی حساب کتاب داره مثلاخودپاه اصلا حساب نمیکنیم هرماه چقدرخرجمونه اما مثلامن میدونم اول اسفندxمبلغ توکارتم بوده الان چقدردارم ممکنه جایی بگم اسفنداینقدرهزینه کردم به این معنی نیستت نشستم ریزریزحساب کردم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
نمیدونم والا اخه من ولخرجیم نکردم ک گفت رعایت کن 

احتمالامنظوری نداشته

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738
یه خونه مگه چه خرج هایی داشته؟  منظورت ساخت خونه است؟  ببخشید برام خیلی سوال شد

ن عزیزم خرج خونمون دوتا مهمونی دادیم خرید کردیم لباس عید خریدیم بنزین زدیم ی سفر رفتیم خرید برای خونه الانم ۱۵ماهه هیچی پول پس انداز نداریم باید تااخر ماه با حدودا کمتر از ۱۰تومن زندگی کنیم