2733
2734
عنوان

میخام خودمو بکشم

146 بازدید | 15 پست

دیگه خسته شدم از این زندگی😭😭😭نه خدا نگام میکنه. نه حال روحی و شرایطم عوض میشه.بمیرم راحت بشم.هیشکی کمکم نمیکنه. دکترم نمیتونم برم .😭دیگه نمیکشم ادامه بدم این زندگی مزخرفو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط میتونم بگم راه نادرست رو انتخاب کردی

تا تقی ب توقی میخوره میگن میخوایم خودکشی کنیم

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

پس بیا اول منو بکش که گناه خودکشیم گردنم نیفته😅

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
2740

فقط اینو بدون با کشتن خودت وارد دنیایی میشی صد برابر بدتر از عذاب اینجا کسی ک خودکشی میکنه خدا نمیبخشتش 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
فکر کردی با مردنت چیزی درست میشه؟ جز اینکه خودتو نابود میکنی... به خودکشی فکر نکن ...به جاش به حل ...

مشکلم حل نمیشه. شاید ساده باشه از نظر بقیه بی ارزش باشه  اما من حالم بده برا من مهمه 

مشکلم حل نمیشه. شاید ساده باشه از نظر بقیه بی ارزش باشه  اما من حالم بده برا من مهمه

درسته حالت بدع و خسته شدی...ولی ببین خودکشی راهش نیس و بدتر عذاب میکشی فقط ...

جز اینکه زندگی و خودتو نابود میکنی هیچی عوض نمیشه

تو نباید به فکر کشتن خودت باشی...این یه مشکله.. تو زندگی خیلی سختی هست اگه به فکر کشتن خودت باشی چی عوض میشه از زندگیت؟؟؟!!

هیچی فقط نابود میشی و تمام:/

جز این خدا هم نمیبخشتت چون هم خودت نسل ایندت رو نابود کردی...بدتر روحت عذاب میکشه و بدتر اذیت میشی

بجای این بشین راهی واسش پیدا کن ...

چه چیزی باعث شدع انقد افسردگیت شدید بشع ؟

(army)....‌off:)
درسته حالت بدع و خسته شدی...ولی ببین خودکشی راهش نیس و بدتر عذاب میکشی فقط ... جز اینکه زندگی و خود ...

من خیلی وقته احساس ناامیدی دارم .اعتماد ب نفسم کم شده.میترسم برم توجامعه یا سر یه کاری.همش تو اتاقم و یواشکی گریه میکنم غصه میخورم .دلم میخاد تنها باشم کسی بهم گیر نده . همش فکرای منفی وناامیدی میکنم. دیگ به هیچی علاقه ندارم. نه ذوقی برای خرید چیزی دارم. نه چیزی شادم میکنه.استرسم زیاد دارم بدنم درد میگیره. از نظر روحی خوب نیستم.از این که هنوز نه چیزی شدم نه شغلی دارم خیلی ناراحتم.تصمیم میگیرم اما ارادم کمه.شایدم تنبلم.دلم میخاد دکتر بشم.اما هر بار ک میام کنکور بدم بخونم.خسته میشم.ی وقتا جو گیر میشم، حالم خوبه .ی وقتام حالم بده .الانم با این حالم باز کنکور میخام بدم ولی امیدی ندارم.خسته شدم دیگه. میگم بمیرم راحت بشم 🥺 همه بهم میگن چندساله تو خونه ای.برو سر یه کاری. ولی من پزشکی رو دوست دارم اگ نتونم پزشک بشم حس پوچی دارم. حس میکنم.  اصن جوری شدم ک هیچی نمیدونم مثل یه بچه دوسالم .تمرکز ندارم.میدونم بخونم میتونم اما با این حالم و اراده کم نمیتونم.خیلی سردرگمم.این ک امید نداشته باشی بایه مرده ام فرقی نداری😭

2706