2752
2734
عنوان

چیکارکنم امتحان دوشنبه

360 بازدید | 50 پست

خیلی استرس دارم.  دینی یازدهم ۱۸درسه هر چی میخونم ازونور یادم میره. 

هنوزم ده درس بیشتر نخوندم دوشنبه امتحانه

بزرگسالان درس میخونم. 

گفتن چهار تا درس بیفتی میشه تک ماده زد.  ایا چهار درس از یازدهم و چهار تا از دوازدهم؟ یا هر دو فقط چهار تامیشه؟ کسی میدونه

مستمرمون بیسته گفتن هفت بگیریم قبولیم.  اینجورب ک من یادم میره فک کنم همون هفتم نگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

۴ تا درس بیوفتی میشه تک ماده زد یعنی چی؟

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤

من پرسیدم سه پایه دهم یازدهم دوازدهم کلا ۴ تا طبسره داره که بالای ۷ باید باشه نمره ات تا استفاده  کنی ازشون

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤
2706