2752
2734
عنوان

بی بی چک سه روز مونده به موعد+📸

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 102 پست
منم همیشه باخودم میگم.راضیم به رضای خدا  هروقت صلاح دونست بده زوری نمیخام 😇 مرسی .چشم امتحان ...

مامان شدی بیا بهم بگو حدس بزنم جنسیت نی نیتو 😍

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
الان زوده بذار یروز از موعد بگذره میدونم ذوق داری ولی اینجوری استر ست بیشتر میشه

میدونم بخدا ولی ذوق ندارم چون دومی بچمه فقط استرس دارم چون ماه های قبل دیدم ازین بی بی چک مثبت کاذب بعدش پریودشدم اما ته دل آدمیزاد همیشه یه امیدی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مرسی از انرژی مثبتت یه دنیا❤ حتما این کارو انجام میدم خودمم قبول دارم حرفت رو خیلی درسته بازم ...

قربونت نی نی دار شدی بیا بهمون بگو 🥰😍

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
2731
میدونم بخدا ولی ذوق ندارم چون دومی بچمه فقط استرس دارم چون ماه های قبل دیدم ازین بی بی چک مثبت کاذب ...

یاد خودم افتادم خودمم قبل موعدم تست میزدم ولی استرسم بیشتر می‌شد مطمئن باش خدا دیر نمیکنه تو بهترین شرایط باردار میشی خوشگلم

یاد خودم افتادم خودمم قبل موعدم تست میزدم ولی استرسم بیشتر می‌شد مطمئن باش خدا دیر نمیکنه تو بهترین ...

عزیزمی...مرسی اره واقعا من مشکلی ندارم هروقت خدا بخواد راضی ام ازدواج مجددم هست حقیقتا همسرم تاحالا ازدواج نکرده بوده سنش هم ۴۲ هست خودمم ۳۶ سالمه اما خودم یه دختر ۱۷ ساله دارم.همسرم دلش بچه میخواد البته بهش حق میدم سنش داره میره بالاتر پدر دوست داره بشه

از کجا حدس میزنید؟حس ششم؟😃

حالات شکل شکمت ویارت الانم حس میکنم قبل تیر باردار میشی😊

عزیزمی...مرسی اره واقعا من مشکلی ندارم هروقت خدا بخواد راضی ام ازدواج مجددم هست حقیقتا همسرم تاحالا ...

من دوساله ازدواج کردم خواهرشوهرم 15ساله ازدواج کرده روزی ک اومدن خواستگاری  و اشنا شدیم همش میگفت دیگ دیره برا بچه دار شدنم 37سالشه دیگ عمرم رفت همینا و گفتم بهش گفتم خدا دیر نمیکنه بهش گفتم پاییز402باردار میشی شهریور402باردارشده درسته پاییز نشد ولی سالش ک درست بود😁

حالات شکل شکمت ویارت الانم حس میکنم قبل تیر باردار میشی😊

حالا واسه شماهم احتمالا بیوفته خرداد بارداریت😁

اگر بیبی چکت ویتاساینه شک نکن که مثبته،برای منم پنج روز قبل موعد همینطوری بود.مبارکه💐

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که روز مادر،بهترین هدیه رو بهم دادی🥰
من دوساله ازدواج کردم خواهرشوهرم 15ساله ازدواج کرده روزی ک اومدن خواستگاری  و اشنا شدیم همش میگ ...

ای جانم خدا حفظت کنه چقدر خوب حست قویه البته من میگم انرژی که میفرستی رو کائنات میگیره 

2706