2733
2734
عنوان

بی بی چک سه روز مونده به موعد+📸

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 102 پست
دارویی مصرف کردی این ماه؟پریودات همیشه انقدر تاخیر داشته؟

تاریخ پریودام اینه.. داروی خاصی نه؟ ولی اسفندماه بستری بودم کلی انتی بیوتیک دکتر بهم تزریق کرده
√شروع پریودی5مهر
√شروع پریودی4آآبان
√شروع پریودی3آذر
√شروع پریودی2دی
√شروع پریودی12بهمن شب
√شروع پریودی14 اسفند غروب

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاریخ پریودام اینه.. داروی خاصی نه؟ ولی اسفندماه بستری بودم کلی انتی بیوتیک دکتر بهم تزریق کرده √شر ...

نامنظمه انگار پریودیت...آنتی بیوتیک اره تاثیر داره من ماهی که سرماخورده بودم که البته شاید کرونا بود دوماه پیش آنتی بیوتیک زیاد مصرف کردم اقدامم داشتم ۵ روز تاخیر بی سابقه البته داشتم که بعدش پریودی سنگین شدم ولی این عقب جلو افتادن های پریودت اگه مشکل دیگه ای مثل کیست یا تنبلی و..نداری ان شالله برای آمادگی رحمت هست برای بارداری

اگه هم مشکلی هست با یه دوره دارو رفع میشه من دورم زیاد دیدم سریع باردارشدن توکلت به خدا باشه...

اصلا خواهر خدا رو چه دیدی شاید یه روزنه امیدی تا هفته ی دیگه توی دلت انداخت که نورش کل زندگیت رو گرفت نگران نباش اصلا بچه ی اولته دیر و زود داره ولی میگیره قول میدم سال دیگه به این استرس امروز و هر ماهت میخندی و برات خاطره میشه🫂♥️

پرحرفی کردم ببخشید🌸

نامنظمه انگار پریودیت...آنتی بیوتیک اره تاثیر داره من ماهی که سرماخورده بودم که البته شاید کرونا بود ...

فدای تو عزیزم دومیه .پریودام خوبه دوتابستون قبل تر ی بارداری ی هفته ای داشتم ک افتاد بعداون رفتم دکتر بهم دارو داد برعکس  کلی پریودیم بهم ریخت و نابود شدم پر کیست حتی با امپول پری میشدم  دیگه حالا درمان شدم که پریودام منظم شدن از اول مهر تا حالا.و بهمن یه ۱۰ روز عقب افتاد که استرس زیاد داشتم ولی بعدش باز درست شد

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2731
انگار یه خبرایی هست   مبارکه عزیزم .من امروز سه روز موعدم گذشته به شوهرم گفتم بی بی چک بخره خ ...

منم مثل شما دوساله منتظرم البته شوهرم مشکل داشت ولی میترسم بی بی بزنم گذاشتم ده روز بگزره

منم مثل شما دوساله منتظرم البته شوهرم مشکل داشت ولی میترسم بی بی بزنم گذاشتم ده روز بگزره

من بی بیچک زدم منفی بود تا ۱۰ روز صبرمیکنم اگ باز منفی بود دیگه هیچ

فدای تو عزیزم دومیه .پریودام خوبه دوتابستون قبل تر ی بارداری ی هفته ای داشتم ک افتاد بعداون رفتم دکت ...

اره متوجه شدم تا بهمن اوکی بود..امان از دست بعضی ازین دکترها فقط اسم دکتر رو یدک میکشن..

ان شالله که مثبت میشه

هرچی خدابخواد ان شا الله