2733
2739
عنوان

اخلاق گند من وقتی مهمون دارم

1167 بازدید | 49 پست

یعنی دیگه از شب قبلش خوابم نمیبره هی دوست دارم جلو جلو همه کارامو کنم حتی اگه میشد غذامم دوست داشتم دو روز قبلش بپزم.نمیدونم چرااا بیخودی استرس میگیرم.درصورتی که مهمون داریم زیاد کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

منم‌مثل شمام ولی اون‌یکی جاریم خیلی بیخیاله میبینی ساعت ۷ شب تازه داره مرغ تمیز میکنه 

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️
منم‌مثل شمام ولی اون‌یکی جاریم خیلی بیخیاله میبینی ساعت ۷ شب تازه داره مرغ تمیز میکنه 

من مواقعی ک مهمون سر زده برام میاد خیلی اعصابم راحت تره

سردیع کارارو میکنم و تمام

ولی وقتی از روز قبلش خبر داشته باشم مداااام باید برای خودم توضیح بدم و کارارو هی مرور کنم

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
قوربونت😘

خدانکنه🤗من همیشه به همه میگم نهایت یه روزقبل بهم خبربدید بعدخانواده شوهرم اوایل سرزده میومدن.یعنی دیوونه میشدم الان خیلی خوب شدن خبرمیدن.۲۴ساعت قبلم ک شروع میکنم ب کارکردن اگه شام باشه ساعت۳غذام آماده س ازاسترس🥲

2706