2733
2734
عنوان

سه روزه جز آب هیچی نخورده هیچیییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 72 پست
انقد بابام ناز کشید ک حد ندارع همش سر سفره افطار سحر صدا می‌کنه اونم لجباز نمیاد  دلخوره چرا ز ...

خواهر شما نسبت به شما اصلا تجربه زیادی نداره اول از همه که بعد از این دعوا نباید تندی کرد و سعی کرد دیگه این اتفاق نیوفته چون حرمت ها با هر دعوا کمی کاهش پیدا میکنه. دوم اینکه مهر و صمیمیت در کنار جدیت لازمه یعنی چه طرف خطا کاره چه نیست باید فراموش نکنیم یک خانواده ایم.

نباید نازش رو کشید اینطوری عادت میکنه. پیشنهاد میکنم یک سر بزنید توی مرورگر گوشیتون و این جمله رو جستجو کنید.

نوجوان لجباز. رو تو اینترنت جستجو کنید مقاله های مختلفی هست

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
دوتا روش هست یکی اینکه محبت کنید ولی نه الان بلکه دقیقا وقتی که انتظار نمیره، اونجا سبب نرم شدن دلش ...

چون خونوادم بابت هرچیزی ازم نظر میخان این حسودی میکنم بیست روز پیش هم با مامانم دعوا کرد تو این دختر بیشتر میخای 

حالا ک تو دعوا بابام زدتش کلا کینه کرده بخاطر رفتارش نمیخام دیگ هیچوقت باهاش حرف بزنم 

از بس دلم شکست 

ولی خب می‌دونم حسودی میکنه ب شدت عصبی و بداخلاق و لجباز هم هست 

از ی طرفم من س ماهه اینجام ممکنه جدا بشم عمری اینجا باشم همین ی خواهر دارم 

دلم نمیخاد. حداقل گشنگی بکشه الکی 

نمی‌دونم. واقعا ممکنه پیام بدم نصیحت وار

اما منت کشی نمیکنم هیچوقت هم پیام منت کشی نمیکنم از ای پس هم در حد غریبه میحرفم 

کسیکه درد و دل خواهرش تو دعوا سرکوفت نمیزنه 

من سرنوشت و تقدیرم دست خودم نبوده که طعنه بده بگه میخاستی و میتونستی زندگی خودتو جمع میکردی 🥲

یا بگه زودتر بره گمشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون خونوادم بابت هرچیزی ازم نظر میخان این حسودی میکنم بیست روز پیش هم با مامانم دعوا کرد تو این دختر ...

خب گاهی حرف ها بهترین  کاید حل معما هستن ایشون مقداری کمبود محبت دارن و همچنین مقداری حسادت بالاخره هم میدونیم که حسادت در خانم ها کم یا زیاد ممکنه باشه یکی مقابله میکنه و چیز بدی میدونه یکی هم ممکنه دقت نکنه و داشته باشه تو رفتارش

بهترین رویه رو یکم عاقلانه تر درست کرد شما انسان بالغ و فهمیده ای هستید. اگه یک جلسه سه نفره با پدر و مادرتون بزارید بهتره 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2731
2740

حالا با غذا نخوردن چیو میخواد ثابت کنه

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   

خدا صبر بده به شوهر و خانواده ش 

چقد لوس اه اه😐😐

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

اون داره به خودش ضرر میزنه ولش کن بزار انقدر گشنش بشه تا به این ذهنیت برسه

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
2706