2737
2734

لامصب ها دو دقیقه بهم نپرید یه تاپیک خوب نترکه 

الان چکار کنم باز کنم یا نه؟😵‍💫

بچه خوبی میشید یا نه؟

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

من اینو برای تون تاپیک نوشته بودم 

من مذهبی نیستم اصلا ولی خیلی از کتاب‌های لیستت رو خوندم. از همه بهتر بخش نامه های نهج البلاغه هست.

کتاب مسئولیت و سازندگی از علی صفایی حائری رو توصیه می‌کنم.

از بعضی از این کتاب‌هابی که خوندم هم هیچ خوشم نیومد.  به نظرم مفید نبود ولی می‌خواستم بدونم چی هستند؟

من اینو برای تون تاپیک نوشته بودم  من مذهبی نیستم اصلا ولی خیلی از کتاب‌های لیستت رو خون ...

خب وقتی خوندید چطور براتون سوال شده چی هستند؟

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
قبل از خوندن برام سوال بود. به همین دلیل خوندم

اهان

خب برداشت ها متفاوته

حالا چرا خوشتون نیومد

چون معنوی بودن؟