2733
2734
عنوان

قیافه چقد مهمه براتون ؟

1987 بازدید | 152 پست

نمدونم کائنات دارن چیکار میکنن دقیقا ، اصن دارن اشتباهی میزنن ، من این همه دعا کردم عشقم برگرده بهم ، بعد الان امروز پسری که چهار ماه پیش با بدبختی پروندمش پیام داده ، لامصب اینقدم محترمه و اینقد پسر خوبیه نمتونم‌ برینم بهش ، از نظر اخلاقی خیلی خوبه ، کار و بارشم اوکیه ولی قیاقه ای خیلی خیلی خیلی از من پایین تره ، قدش هم کوتاهه ، 170 تاعه من 158 تام ، قصدشم ازدواجه این ، شما بودین چیکار میکردین ؟ 

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خودتم قدبلند نیستی

فکر مبکنم در مورد چهره هم یه کم اغراق میکنی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

برای من خیلللی مهم بود

شمام اگه نتونی کنار بیای بعد ازدواج مدام مقایسه میکنی

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

قبلا مهم ترین معیار برام قیافه بود، ولی الان فقط در حدی که به دلم بشینه

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
قیافه  قد بلند  درامد  تحصیلات  برام مهم نیس

پس چی مهمه عشقم؟😊

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2706