2733
2739
عنوان

گروه ختم قرآن ماه رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 502 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رز قرمز جون ممنون خداخیرت بده واقعاولی من برناممو متوجه نمیشم گیج شدم اصلامیشه کامل توضیح بدی؟

عزیزم برو صفحه اول اون پستی رو که نوشتم تقسیم بندی حزبها،ازش اسکرین شات بگیر که داشته باشی.

این برنامه ای که اولش نوشتم برنامه ختم قرآنی نفس خانم،یعنی این برنامه مخصوص شماست نه کس دیگه ای.

اسمهایی که توی پرانتز هست یعنی اون روز به نیت اون اسمها قرآن ختم میشه.

روز اولت رو نگاه کن ببین جلوی کلمه ختم چه شماره ای گذاشتم.براساس اون شماره آیه یاسوره ای رو که باید بخونی متوجه میشی.مثلا اگه زده ختم۱۶ باید ببینی ختم ۱۶شامل چه سوره ای هست طبق لیست

اگه بازم متوجه نشدی بیا داخل گروه تل گ رام عضو شو

https://t.me/joinchat/AAAAAEQO5sC4A5uVUKlzDw 

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
برنامه ختم قرآنی یلدا خانمروز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ختم ۲۳روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ختم ۲۴روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ختم ۲۵روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ختم ۲۶روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ختم ۲۷روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ختم ۲۸روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ختم ۲۹روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ختم ۳۰روز نهم : (ستاره خانم-sohaخانم) : ختم ۳۱روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ختم ۳۲روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ختم ۳۳روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ختم ۳۴روزسیزدهم : (هستی خانم-صفوراخانم) : ختم ۳۵روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ختم ۳۶روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ختم ۳۷روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ختم ۳۸روزهفدهم : (مادرسماخانم-تابستان) : ختم ۳۹روزهجدهم : (سوگلی خانم-نسیم بهاری) : ختم ۴۰روزنوزدهم : (نازلی خانم-کبری خانم) : ختم ۴۱روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ختم ۴۲روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ختم ۴۳روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ختم ۴۴روزبیست وسوم :(دخترشیرازی-نیلوفرخانم) : ختم ۴۵روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ختم ۴۶روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ختم ۴۷روزبیست وششم : (مامان ایلیا-هستی۲خانم) : ختم ۴۸روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ختم ۴۹روزبیست و هشتم : (مینا۲خانم-مامی پرنیان) : ختم ۵۰روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ختم ۵۱روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ختم ۵۲حاجت روا ان شاءالله

من از اول ماه رمضان تا اخر رمضان این هارو میخونم .درسته ؟نه چیز دیگه ای ؟؟؟؟😐

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

2728
کاش میشد منم شرکت کنم

😯😯آخی عزیزم.متاسفم.خیلی اطلاع رسانی کردم

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
من از اول ماه رمضان تا اخر رمضان این هارو میخونم .درسته ؟نه چیز دیگه ای ؟؟؟؟😐

بله عزیزم.کاملا درسته

فقط حواست به شماره ختمها باشه

رز جون یه تاپیک جدید بزن بچه هاییکه ختم قران ماه رمضون شرکت کردن بیان اونجا لایکت کنن اعلام حضور کنن

همینجا لایک کنند متوجه میشم.به تک تکشون خبر دادم.میترسم تاپیک جدید بزنم بیشتر گیج بشن

2740
عزیزم برو صفحه اول اون پستی رو که نوشتم تقسیم بندی حزبها،ازش اسکرین شات بگیر که داشته باشی.این برنامه ای که اولش نوشتم برنامه ختم قرآنی نفس خانم،یعنی این برنامه مخصوص شماست نه کس دیگه ای.اسمهایی که توی پرانتز هست یعنی اون روز به نیت اون اسمها قرآن ختم میشه.روز اولت رو نگاه کن ببین جلوی کلمه ختم چه شماره ای گذاشتم.براساس اون شماره آیه یاسوره ای رو که باید بخونی متوجه میشی.مثلا اگه زده ختم۱۶ باید ببینی ختم ۱۶شامل چه سوره ای هست طبق لیستاگه بازم متوجه نشدی بیا داخل گروه تل گ رام عضو شوhttps://t.me/joinchat/AAAAAEQO5sC4A5uVUKlzDw

مرسی عزیزم متوجه شدم التماس دعا

خدایامرسی
عزیزم همه اعلام حضور کردن؟

فقط چند نفر موندند.بهتون اطلاع میدم

خانومای گل اگه احیانا متوجه نشدید یا بازم سوالی دارید بپرسید یا میتونید واسه تبادل اطلاعات بهتر عضو گروه ت ل گرام ختم قران بشید

https://t.me/joinchat/AAAAAEQO5sC4A5uVUKlzDw

فقط چند نفر موندند.بهتون اطلاع میدم

سلام رز جان من الان متوجه شدم سايت درست شده،من متوجه شدم فقط برا احتياط ميپرسم كه مطمئن شم،من از روز اول از ختم سي شروع ميكنم و تا اخر ماه به ختم پنجاه نه ميرسم پشت سر هم، و هر روز يه نيت دو نفر كه اسمشون نوشته شده

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706