2737
2734
عنوان

گروه ختم قرآن ماه رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 502 پست
من کپی کردم تو ورد و قسمتایه خودمو رنگی وبلد کردم .خیالت راحت

👍👍👍

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

خانوما اگه کسی رو میشناسید که شرکت کرده اما هنوز نیومده بهش خبربدید

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چرا متوجه نمیشم😖😖😖😖😖😖

آی عم جلبک .....

خب مگه اینطور نیست هر روز یه حزب بخوبم ؟ چرا هر سی ختم رو واسم نوشته روز هفتم ؟ یا ختم هشت الی اخر .....من باید از روز اول ماه رمضون حزب هفت تا الی اخر رو بخونم ....؟وااااااااای گیج شدم 😖😖😖

آلای جان چرا خودتو گیج میکنی.عزیزم مگه شما برنامه تو پیدا نکردی؟

برنامه ختم قرآنی آلای دل خانم

روز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ختم ۱۴

روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ختم ۱۵

روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ختم ۱۶

روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ختم ۱۷

روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ختم ۱۸

روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ختم ۱۹

روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ختم ۲۰

روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ختم ۲۱

روز نهم : (ستاره خانم-sohaخانم) : ختم ۲۲

روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ختم ۲۳

روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ختم ۲۴

روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ختم ۲۵

روزسیزدهم : (هستی خانم-صفوراخانم) : ختم ۲۶

روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ختم ۲۷

روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ختم۲۸

روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ختم ۲۹

روزهفدهم : (مادرسماخانم-تابستان) : ختم ۳۰

روزهجدهم : (سوگلی خانم-نسیم بهاری) : ختم ۳۱

روزنوزدهم : (نازلی خانم-کبری خانم) : ختم ۳۲

روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ختم ۳۳

روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ختم ۳۴

روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ختم ۳۵

روزبیست وسوم :(دخترشیرازی-نیلوفرخانم) : ختم ۳۶

روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ختم ۳۷

روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ختم ۳۸

روزبیست وششم : (مامان ایلیا-هستی۲خانم) : ختم ۳۹

روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ختم ۴۰

روزبیست و هشتم : (مینا۲خانم-مامی پرنیان) : ختم ۴۱

روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ختم ۴۲

روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ختم  ۴۳

حاجت روا ان شاءالله

2742
من چرا متوجه نمیشم😖😖😖😖😖😖آی عم جلبک .....خب مگه اینطور نیست هر روز یه حزب بخوبم ؟ چرا هر سی ختم رو واسم نوشته روز هفتم ؟ یا ختم هشت الی اخر .....من باید از روز اول ماه رمضون حزب هفت تا الی اخر رو بخونم ....؟وااااااااای گیج شدم 😖😖😖

این برنامه ای که فرستادم مخصوص توئه.

تو همه برنامه ها قراره روز هفتم ماه رمضات قرآن به نیت شما ختم بشه.متوجه شدی

من چرا متوجه نمیشم😖😖😖😖😖😖آی عم جلبک .....خب مگه اینطور نیست هر روز یه حزب بخوبم ؟ چرا هر سی ختم رو واسم نوشته روز هفتم ؟ یا ختم هشت الی اخر .....من باید از روز اول ماه رمضون حزب هفت تا الی اخر رو بخونم ....؟وااااااااای گیج شدم 😖😖😖

آلا جان روز اول ماه رمضان شما باید ختم شماره ۱۴ رو به نیت پدرخورشیدخانم و سمانه خانوم بخونی.

تو اول تاپیک توضیحات ختمها هست.ببین جلوی ختم۱۴چی نوشته.متوجه میشی

برنامه ختم قرآنی سلما خانمروز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ختم ۶۰روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ختم ۱روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ختم ۲روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ختم ۳روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ختم ۴روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ختم ۵روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ختم ۶روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ختم ۷روز نهم : (ستاره خانم-sohaخانم) : ختم ۸روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ختم ۹روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ختم ۱۰روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ختم ۱۱روزسیزدهم : (هستی خانم-صفوراخانم) : ختم ۱۲روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ختم ۱۳روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ختم ۱۴روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ختم ۱۵روزهفدهم : (مادرسماخانم-تابستان) : ختم ۱۶روزهجدهم : (سوگلی خانم-نسیم بهاری) : ختم ۱۷روزنوزدهم : (نازلی خانم-کبری خانم) : ختم ۱۸روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ختم ۱۹روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ختم ۲۰روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ختم ۲۱روزبیست وسوم :(دخترشیرازی-نیلوفرخانم) : ختم ۲۲روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ختم ۲۳روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ختم ۲۴روزبیست وششم : (مامان ایلیا-هستی۲خانم) : ختم ۲۵روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ختم ۲۶روزبیست و هشتم : (مینا۲خانم-مامی پرنیان) : ختم ۲۷روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ختم ۲۸روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ختم ۲۹حاجت روا ان شاءالله

سلماجان شما کاملا متوجه شدید؟؟

من كاملا متوجه شدم.

ممنون زحمت كشيدي

انشاالله حاجت روا بشي و حاجت روا بشن تمام دوستان .

خانما برا منم دعا كنيد خيلييي زياد.

ممنون

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
2740
من كاملا متوجه شدم.ممنون زحمت كشيديانشاالله حاجت روا بشي و حاجت روا بشن تمام دوستان .خانما برا منم دعا كنيد خيلييي زياد.ممنون

خداروشکر.ان شاءالله

آلای جونم ببین ختم تو رو رز قرمز برات فرستاد از اول تا سی ام ماه رمضون رو برات تقسیم بندی کرده مثلا روز اول ماه رمضون ختم ۱۴رو به نیت خورشیدخانوم وسمانه خانم میخونی.ختم ۱۴چیه؟ختم ها رو هم دسته بندی کرده ختم ۱۴ شامل چه سوره ای میشه اون رو هم تو صفحه اول زده.یعنی شما روز اول ماه رمضون اون سوره ها رو میخونی.ب ترتیب روز دوم ماه رمضون ختم دیگه ای رو به نیت دونفر بعدی همینطور تا اخر

😍

من از برنامم اسکرین گرفتم و کاملا متوجه نحوه ختم شدم.ای کاش همه بیان و اعلام حضور بکنند که مطمین بشیم همه میخونن و ختم قرآنمون کامل هست.در ضمن رز قرمز جان از زحمات شما بسیاار ممنونم  

خدایا من اینجا سخت دلم معجزه میخواهد و تو انگار معجزه هایت رو گذاشتی برای روز مبادا.
من از برنامم اسکرین گرفتم و کاملا متوجه نحوه ختم شدم.ای کاش همه بیان و اعلام حضور بکنند که مطمین بشیم همه میخونن و ختم قرآنمون کامل هست.در ضمن رز قرمز جان از زحمات شما بسیاار ممنونم

خداروشکر.خواهش میکنم.از تقسیم بندی حزبها هم یادداشت بردار

برنامه ختم قرآنی نفس خانمروز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ختم ۱۵روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ختم ۱۶روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ختم ۱۷روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ختم ۱۸روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ختم ۱۹روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ختم ۲۰روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ختم ۲۱روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ختم ۲۲روز نهم : (ستاره خانم-sohaخانم) : ختم ۲۳روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ختم ۲۴روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ختم ۲۵روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ختم ۲۶روزسیزدهم : (هستی خانم-صفوراخانم) : ختم ۲۷روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ختم ۲۸روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ختم ۲۹روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ختم ۳۰روزهفدهم : (مادرسماخانم-تابستان) : ختم ۳۱روزهجدهم : (سوگلی خانم-نسیم بهاری) : ختم ۳۲روزنوزدهم : (نازلی خانم-کبری خانم) : ختم ۳۳روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ختم ۳۴روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ختم ۳۵روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ختم ۳۶روزبیست وسوم :(دخترشیرازی-نیلوفرخانم) : ختم ۳۷روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ختم ۳۸روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ختم ۳۹روزبیست وششم : (مامان ایلیا-هستی۲خانم) : ختم ۴۰روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ختم ۴۱روزبیست و هشتم : (مینا۲خانم-مامی پرنیان) : ختم ۴۲روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ختم ۴۳روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ختم ۴۴حاجت روا ان شاءالله

رز قرمز جون ممنون خداخیرت بده واقعاولی من برناممو متوجه نمیشم گیج شدم اصلامیشه کامل توضیح بدی؟

خدایامرسی
2706