2752
2734
عنوان

گروه ختم قرآن ماه رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 502 پست
یعنی.من از روز اول تا اخر ماه رمضان این ختم رو انجام میدم ؟؟؟؟؟؟گیجم 😣

افرین درسته.روزاول ماه رمضون ختم ۲۳رومیخونی ب نیت سمانه خانوم پدرخورشید خانوم

روز دوم ماه رمضون ختم ۲۴رو ب نیت زهراخانم ونازی خانم میخونی و ب ترتیب روزهای بعد

😍
افرین درسته.روزاول ماه رمضون ختم ۲۳رومیخونی ب نیت سمانه خانوم پدرخورشید خانومروز دوم ماه رمضون ختم ۲۴رو ب نیت زهراخانم ونازی خانم میخونی و ب ترتیب روزهای بعد

ببخشید اون تقسیم بندی چیه که اول صفحه است 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اون تقسیم بندی چیه که اول صفحه است

اون تقسیم بندی حزب هایی هست که باید بخونی.حتما ازش یادداشت کن.مثلا ختم۱ یعنی ازاول سوره حمدتا ۷۴سوره بقره

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
تقسیم بندی حزب های ختمختم۱ : ابتدای حمد تا ۷۴ بقرهختم۲ : ۷۵بقره تا ۱۴۱بقرهختم۳ : ۱۴۲بقره تا ۲۰۲بقرهختم۴ : ۲۰۳بقره تا ۲۵۲بقرهختم۵ : ۲۵۳بقره تا ۱۴ آل عمرانختم۶ : ۱۵ آل عمران تا ۹۲ آل عمرانختم۷ : ۹۳ آل عمران تا ۱۷۰ آل عمرانختم۸ : ۱۷۱ آل عمران تا ۲۳نساءختم۹ : ۲۴ نساء تا ۸۷ نساءختم۱۰ : ۸۸ نساء تا ۱۴۷ نساءختم۱۱ : ۱۴۸ نساء تا ۲۶ مائدهختم۱۲ : ۲۷ مائده تا ۸۱ مائدهختم۱۳ : ۸۲ مائده تا ۳۵ انعامختم۱۴ : ۳۶ انعام تا ۱۱۰ انعامختم۱۵ : ۱۱۱ انعام تا ۱۶۵ انعامختم۱۶ : ابتدای اعراف تا ۸۷ اعرافختم۱۷ : ۸۸ اعراف تا ۱۷۰ اعرافختم۱۸ : ۱۷۱ اعراف تا ۴۰ انفالختم۱۹ : ۴۱ انفال تا ۳۳ توبهختم۲۰ : ۳۴ توبه تا ۹۲ توبهختم۲۱ : ۹۳ توبه تا ۲۵ یونسختم۲۲ : ۲۶ یونس تا ۵ هودختم۲۳ : ۶ هود تا ۸۳ هودختم۲۴ : ۸۴ هود تا ۵۲ یوسفختم۲۵ : ۵۳ یوسف تا ۱۸ رعدختم۲۶ : ۱۹ رعد تا ۵۲ ابراهیمختم۲۷ : ابتدای حجر تا ۵۰ نحلختم۲۸ : ۵۱ نحل تا ۱۲۸ نحلختم۲۹ : ابتدای اسراء تا ۹۸ اسراءختم۳۰ : ۹۹ اسراء تا ۷۴ کهفختم۳۱ : ۷۵ کهف تا ۹۸ مریمختم۳۲ : ابتدای طه تا ۱۳۵ طهختم۳۳ : ابتدای انبیاء تا ۱۱۲ انبیاءختم۳۴ : ابتدای حج تا ۷۸ حجختم۳۵ : ابتدای مومنون تا ۲۰ نورختم۳۶ : ۲۱ نور تا ۲۰ فرقانختم۳۷  : ۲۱ فرقان تا  ۱۱۰ شعراءختم۳۸ : ۱۱۱ شعراء تا ۵۵ نحلختم۳۹ : ۵۶ نحل تا ۵۰ قصصختم۴۰ : ۵۱ قصص تا ۴۵ عنکبوتختم۴۱  : ۴۶ عنکبوت تا ۲۱ لقمانختم۴۲ : ۲۲ لقمان تا ۳۰ احزابختم۴۳ : ۳۱ احزاب تا ۲۳ سباءختم۴۴ : ۲۴ سباء تا ۲۷ یسختم۴۵ : ۲۸ یس تا ۱۴۴ صافاتختم۴۶ : ۱۴۵ صافات تا ۳۱ زمرختم۴۷ : ۳۲ زمر تا ۴۰ غافرختم۴۸ : ۴۱ غافر تا ۴۶ فصلتختم۴۹ : ۴۷ فصلت تا ۲۳ زخرفختم۵۰ : ۲۴ زخرف تا ۳۷ جاثیهختم۵۱ : ابتدای احقاف تا ۱۷ فتحختم۵۲ : ۱۸ فتح تا ۳۰ ذاریاتختم۵۳ : ۳۱ ذاریات تا ۵۵ قمرختم۵۴ : ابتدای الرحمن تا ۲۹ حدیدختم۵۵ : ابتدای مجادله تا ۱۴ صفختم۵۶ : ابتدای جمعه تا ۱۲ تحریمختم۵۷ : ابتدای ملک تا ۲۸ نوحختم۵۸ : ابتدای جن تا ۵۰ مرسلاتختم۵۹ : ابتدای نباء تا ۱۷ طارقختم۶۰ : ابتدای اعلی تا انتهای آخرین سوره🌹 ان شاءالله مورد قبول درگاه حق 🌹

اینو میگی

😍
2731

تو این تاپیک بارهاااا توضیح دادم.با فونت رنگی هم نوشتم.حتما بخونید

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

خانوما هر کی متوجه نشده بیاد داخل این گروه ت ل گ رام عضو بشه تا باهاش راحت تر در ارتباط باشم

https://t.me/joinchat/AAAAAA1HHr8dMHTUtmLtFQ : https://t.me/joinchat/AAAAAA1HHr8dMHTUtmLtFQ

سلااااااااااااااااام .مرسی عزیزم چقد زحمت کشیدین .خیلی ممنون 

ان شاالله شما هم حاجت روا شید

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.

https://t.me/joinchat/AAAAAA1HHr8dMHTUtmLtFQ : https://t.me/joinchat/AAAAAA1HHr8dMHTUtmLtFQ

سلااااااااااااااااام .مرسی عزیزم چقد زحمت کشیدین .خیلی ممنون ان شاالله شما هم حاجت روا شید

سلام گلم.شما که کاملا متوجه شدید؟😧

سلام گلم.شما که کاملا متوجه شدید؟😧

بههههههههههههههله عجیجم مسی .خیلی زحمت کشیدین.

بخشی از دعای صباح امیر المومنین ابو تراب (ع) ** خداى من، دلم در پرده  هاى ظلمت پوشيده شده و جانم دچاركاستى گشته و عقلم مغلوب هواى نفسم شده و هواى نفسم بر من چيره آمده، طاعتم اندك، و نافرمانيم بسيار، و زبانم اقراركننده به گناهان است، چاره من چيست اى پرده  پوش عيبها، اى داناى نهان  ها، ای برطرف كننده غم ها، همه گناهان مرا بيامرز، به احترام محمّد و خاندان محمّد، اى آمرزنده، اى آمرزنده، اى آمرزنده به مهربانيت اى مهربان  ترين مهربانان.
بههههههههههههههله عجیجم مسی .خیلی زحمت کشیدین.

پس لطفا برنامه خودتو لایک کن😚

پس لطفا برنامه خودتو لایک کن😚

من کپی کردم تو ورد و قسمتایه خودمو رنگی وبلد کردم .خیالت راحت