2733
2734
عنوان

گروه ختم قرآن ماه رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 502 پست
عزيزم من يكم گيجم درست متوجه نميشم اخرش يكم بيشتر توضيح بده ممنون

عزیزم اسم هر کس رو بالای ختم مربوط به خودش نوشتم.

برنامه ات رو پیدا کن.

مثلا اگه نوشتم  روز اول : (پدرخورشید خانم-سمانه خانم) ختم ۱

یعنی اونی که این برنامه شه باید روز اول ماه رمضان به نیت اون دونفری که توی پرانتز نوشتم ختم شماره یک رو بخونه.

ختم شماره یک: ابتدای حمد تا ۷۴ بقره

برنامه ختمها رو اول تاپیک نوشتن.متوجه شدی؟

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

خانوما لطفا برنامه خودتون رو لایک کنید

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متوجه شدم چجوریه

یعنی ماهرروزبا کمک بقیه دوستان یک ختم قرآن انجام دادیم که درپایان ماه مبارک میشه 30ختم قرآن به نیت حاجت رواییمون،درسته؟

اما بااین برنامه فقط من که نفراول هستم قرآن روکامل ختم کردم

بقیه دوستان نمیتونند همه قرآن روبخونند

مثلا پروین خانم از روزاول تاپانزدهم ازختم47تا60رومیخونه

وازروزپانزدهم تاسی ام ازختم 1تا16

من متوجه شدم چجوریهیعنی ماهرروزبا کمک بقیه دوستان یک ختم قرآن انجام دادیم که درپایان ماه مبارک میشه 30ختم قرآن به نیت حاجت رواییمون،درسته؟اما بااین برنامه فقط من که نفراول هستم قرآن روکامل ختم کردمبقیه دوستان نمیتونند همه قرآن روبخونندمثلا پروین خانم از روزاول تاپانزدهم ازختم47تا60رومیخونهوازروزپانزدهم تاسی ام ازختم 1تا16

گلم همه تاآخر ماه رمضان به صورت تک نفره نصف قران رو ختم میکنن

اما هر روز به صورت گروهی کل قرآن ختم میشه که تا آخر ماه رمضان میشه ۳۰بار ختم قران 

2731

خانمهای عزیز لطفا توجه کنید و با دقت بخونید

توی صفحه اول تاپیک تقسیم بندی حزبها به صورت لیست هست.لطفا یادداشت کنید تا داشته باشید

ما ۶۰ نفر هستیم.تعداد تقسیم بندی حزبها هم ۶۰ تاست.

میدونید که هر جز از چهار حزب تشکیل شده.به هر نفر دو حزب تعلق میگیره که میشه نیم جز

این به کنار.متوجه شدید؟؟

به هر نفر روزی دو حزب میرسه.من برای راحتی کار اسم هر دوحزب را ختم گذاشتم.مثلا ختم ۱،ختم۲، و.....

مثال:

ختم ۱ : از اول سوره حمد تا آیه ۷۴ سوره بقره

و......به همین ترتیب

وقتی توی برنامه شما اومده ختم۱ یعنی از اول سوره حمد تا آیه ۷۴ سوره بقره را باید بخونید

من برای هر۶۰ نفر برنامه رو جداگانه نوشتم.

قرار شد هر روز به نیت دو نفر قرآن ختم بشه.

مثلا روز اول به نیت پدرخورشید خانم و سمانه خانم.

وقتی برای کسی این را نوشتم👇👇👇

روز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) ختم۱

یعنی اون شخص باید روز اول ماه رمضان به نیت خورشیدخانم و سمانه خانم از اول سوره حمدتا آیه۷۴ سوره بقره را بخونه.

لطفا لطفا کمی برنامه هاتون رو مقایسه کنید متوجه میشید

و اینکه هر شخص تا آخر رمضان نصف قرآن رو میخونه اما به صورت دسته جمعی هرروز قرآن یکبار ختم میشه که تا آخر ماه رمضان میشه ۳۰ بار ختم کامل قران بصورت دسته جمعی.

اگه شروع ختم شما از اول یا وسط یا آخر قرآن هست چیزی از ثواب قرآن شما کم نمیشه بلکه شما توی ثواب ختم گروهی قرآن شریک هستید و این ختم لصورت چرخشی است.

اگه خورشید خانم شروع ختمش از اول قرآن هست چون نفر اول شروع ختمه و به همین ترتیب.

لطفا اگه متوجه شدید لایک کنید.بهتراز این نمبتونم توضیح بدم😅

لطفا تاجایی که میتونید توی ختم باقی بمونید.این ختم مثل زنجیر به هم متصله.

رز قرمز ممنون خيلي زحمت كشيدي عزيزم

خواهش میکنم گلم.متوجه که شدی؟

2740
ممنون رز عزیز حاجت روا بشین همتون دوستان

نورا جان شما که متوجه شدی نحوه ختم رو؟؟

رز جون دستت درد نكنه چقدر زحمت كشيدي

من كل ختم ها با اون قسمتي كه مربوط به اسم خودم بود سيو كردم كه از روش بخونم

ان شاء الله همه حاجت روا بشن

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

رز قرمز عزیز ممنون حاجت روا

پس با این حساب باید از کل تقسیم بندیها  که انجام دادی عکس بگیریم که هر روز بر حسب اون روز ختم و انجام بدیم 

ن فقط از روز خودمون درست میگم یا ن

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

رز قرمز عزیز ممنون حاجت رواپس با این حساب باید از کل تقسیم بندیها  که انجام دادی عکس بگیریم که هر روز بر حسب اون روز ختم و انجام بدیم ن فقط از روز خودمون درست میگم یا ن

عزیزم یه یادداشت از کل تقسیم بندیها که اول تاپیک هست و یک یادداشت فقط از برنامه خودتون.

خداروشکر که تاالان متوجه شدید و هنوز در ختم باقی موندید.ان شاءالله همگی حاجت روا بشید

2706