2737
2734
عنوان

مردم از استرس

734 بازدید | 40 پست

توروخدا کمک ترمیم بکارت کردم و الان نگا کردم کلا واسم کیپش کرده و بخیه هاش جوش خورده ولی جای بخیه کاملا ملومه و کیپ کیپ شده باید چیکار کنم میخام ازدواج کنم حتما میبرنم واسه گواهی ایخدا تورو ب این شب عزیز کمکم کن زندگیم تباه نشه

بگو برا عید باز کردم بشورم پاره شد

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشتباه کردی ببخشید اگه معاینه میبرن ک صددرصد مشخص میشه من میترسم اینجوری که میگی کلا کیپ بسته باشه و دیگ عادت ماهانه نیاد دچار عفونت بشی ی دکتر تنها برو ببین چیکار کرده باهات

2740
وای ینی ازدواجم بهم میخوره😭😭😭😭😭

من نمیدونم شرایط چجوری اما متاسفانه اگ مرد بعد عقد بفهمه هم طلاق میده هم مهریه نمیده هم مجازات میشی ب دلیل فریب در ازدواج بهترین کار رو راستی اگه معاینه صددرصد اجباری فکری کن

اگ شما باشین چیکار میکردین

حقیقتا من برای خودم باکره بودن خیلی مهمه اما من بطور کلی معاینه اصلا قبول نمیکنم ب هیچ عنوان

دروغ گفتن ب شوهر زشته اما اگه میتونی با معاینه مخالفت کن بگو توهین ب منه فلان 

2706