2752
2734
عنوان

دختر عمه ام به خواستگاریش گفت چطور روت شد ازم خواستگاری کنی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 45 پست

آخه مشکل اینه که طرف بچه هم داره. یه پسر 15 ساله!! 

نباید با این شرایط بره خواستگاری یه دختر مجرد که تجربه ازدواج نداشته

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست گفته. لابد پر رو بازیم درآورده که اینقدر رک‌ گفته.

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  
2731
چ دختر بی ادب و بی نزاکتی 

چرا نمیگی چه دختر قوی ای ؟؟؟

چرا باید کسی که یه بچه به این بزرگی داره اشتها به لین بزرگس داشته باشه 

فاصله سنی رو نذید بگیری بچه رو نمیشه ندید گرفت 

نسل شماها فقط میخواد زن تو سری خور باشه

حتی مجرد هم بود اون آقا و بچه هم نداشت، باز هم تفاوت سنی زیادی داشتند...

آره دقیقا

ببین این آقا 27 سالش بوده که بچش به دنیا اومده 

اگه 26 سالگی هم زن گرفته باشه، اون دختر خانم 14 سالش بوده اون زمان!! 14 سالگی که سن ازدواج نیست

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
چرا نمیگی چه دختر قوی ای ؟؟؟ چرا باید کسی که یه بچه به این بزرگی داره اشتها به لین بزرگس داشته باشه ...

ببخشید زن هم وقتی طلاق میگیره میگرده دنبال پسر مجرد 

خوبه اون پسر مجرد هم بهش بگه دست دوم؟

اینهمه میگید به زن بعد از طلاقش نگید مطلقه بگید مجرد 

اونوقت کسی که میگه دست دوم قویه؟

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
از لفظ دست دوم که به کار برده شعورشو نشون داد حالا مگه خودش چه مالیه؟ شغل پر پرستیژ داره؟ کارخونه ا ...

دست دوم اصطلاحه 

خب دست دومه دیگه 

زشت اینه که درباره ی شعور آدمها حرف به میون بیاریم عزیزم 

خیلی افراد جامعه اصرار دارند بگن دست نخورده اند و اشتهای با مجرد بودنم دارند

کاربری دست دو نفره
چرا نمیگی چه دختر قوی ای ؟؟؟ چرا باید کسی که یه بچه به این بزرگی داره اشتها به لین بزرگس داشته باشه ...

ترمز بگیر همه چیو قاطی نکنین قوی قوی ،دختر متین ینی قوی ن ک از کوره دربره و کنترل هیجان نکنه ،قطعا جواب منفیش درسته ،ولی لفظ دست دوم اوج بیفرهنگیه 

چطور پسرای دهه شصت میرن خاستگاری دختربچه ها اونجا به به و چه چه تون به راهه. اینجا پیف پیف ؟؟

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

میتونست خیلی محترمانه رد کنه

نه اینکه ادب و شعورش رو اینجور به نمایش بذاره

اه حالم بهم خورد چه دختر کثیفی

ایشالا خودشم یه روزی طلاق بگیره ببینم بازم میگه دست دوم

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
ببخشید زن هم وقتی طلاق میگیره میگرده دنبال پسر مجرد  خوبه اون پسر مجرد هم بهش بگه دست دوم؟ ای ...

مسئله طلاقش نیست. مسئله بچه ۱۵ ساله ‌اشه. الان دیگه باید فکر بچه باشه فیلش یاد هندستون کرده.

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  

قوی بودن فرق داره با درست و با احترام حرف زدن 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴