2733
2739

سلام من چند شبه حالا هر شب که نه ولی حداقل دوشب یه بار خواب میبینم عروس شدم ازدواج کردم ولی داماد رو نمیشناسم فقط دیشب شناختمش که خواستگار قبلی من بود... خیلی تو خواب گریه میکنم که چرا عروسم کردید من عاشق یکی دیگه ام

بچه ها من از یه هفته قبل عید تا حالا همش استرس دارم و گریه میکنم با پارتنرم همش دعوا میکنم چون سرش شلوغه 

تقریبا ۳ یا ۴ بار این خواب تکرار شد ممکنه تعبیرش جدایی باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عهههههههههههههههههه

منم خواب دیدم بله برونم ولی فقط پدر مادرمن 

منم گفتم داماد کیه چند سالشه اصلا کجاست 

مادرم گفت نمیدونم 

منم حلیه رو در آوردم خیلی ریلکس 

حالا خواب خواستگاری و صحبت های اولیه رو هم دیدم🤣

در صورتی که مجردم

داری به مرگ نزدیک میشی این تعبیرشه

چقد رک گفتی خاعر😐یکم ملایمت

ولی منم شنیدم عروسی تو خواب مخصوصا خودت عروس بشی یعنی مرگ

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
داری به مرگ نزدیک میشی این تعبیرشه

وااییی واقعا؟🤕

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
2738
چقد رک گفتی خاعر😐یکم ملایمت ولی منم شنیدم عروسی تو خواب مخصوصا خودت عروس بشی یعنی مرگ

منم تعجب کردم😑😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

تعبیذش ازدواج میکنه با غریبه حتی یرشهر دیگه چون منم از این خواب میدیدم الان ازدواج کردم غریبه راه دور

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
وای چه رک مرسی😂🤦‍♂️

دور از جون عزیزم 😂ولی حتما صدقه بده به کسی که تعریف نکردی؟

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
2706