2752
2734
عنوان

عاشق پسرخاله ی خاستگارم شدم🥺

655 بازدید | 16 پست

بچه ها خواهرزاده ی رفیقم منو دید و عاشق شد و به اصرار رفیقم و خانواده پسره قرار شد یه مدت باهم اشنا شیم (اسمش سعید)

حدودا دوماه اشنا شدیم بعد از رفتاراش خوشم نیومد دست بزن داشت و کنترل خشم نداشت و ...کلا هیچ جوره به هم نمیخوردیم من گفتم کات ،یکی دوبار وقتی اسم کس دیگه ایو اوردم زدتم و کل خانوادش فهمیدن ک منو زده 

تو همین حین پسر خالشو(امین) دیدم و جفتمون ازهم خوشمون اومد به شدتتتت 

ولی چون سعید دوستم داره هنوز ، و من به زور باهاش کات کردم  از یه طرفم اینا خون یکین

نتونستیم باهم ارتباط بگیریم😭چون پسرخالش منو میخواست خیلی زشت میشه اگر‌باهم باشیم و سرهمین اون فاصله گرفت ازم 

یکی دوبارم سعید فهمید امین ازم خوشش میاد هی چرت و پرت پشت سرم گفت درحدی ک باعث شد این ازم بدش بیاد و خرابم کرد جلوش

چیکارکنم

خیلی جذبش شدم😭😭بنظرتون بایدبیخیالش شم؟

دوستمم هی میگفت بخدا اگرمیدونستم تو و امین انقد ازهم خوشتون میاد باهم اشناتون میکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا پسرخوبی نیست اصلاااا یه پسر فووووق لا...شی ک بخاطرپولش با هزارتا دختربوده ولی نمیدونم چرا ان ...

خیلی بده واقعا. کل فامیلشون ازت بدشون میاد بخوای بری با اون. فامیل خودتونم بفهمن قضیرو همین حسو پیدا میکنن

2706