2737
2734

نمیدونم درک میکنید یا نه ولی بعضی وقت با خودم میگم ای کاش خیلی چیزارو نمیخریدم میزاشتم بزرگ تر بشم بعد الان ۱۷ سالمه احساس پوچی دارم بنظرتون باید چیکار کنم از خیلی از خریدام پشیمونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه قدرت و توانایی مالی داری عالیه 

شکرگزار باش و اهداف جدید و آینده ساز برای خودت ایجاد کن 

آدم بدون هدف سرگردان میشه🩷

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2731
2740

یکی ازآشنایان  ما  به شدت پولدارن خونشون ویلایی بالا شهر تهران 

پسرشون افسردگی شدید گرفته  دکتر‌گفته از بس هیچ مشکلی نداشته  مغزش هیچ‌چالشی تو زندگیش نداشته ‌ افسرده شده و مغزش داره کوچیک میشه. 

خواستم بگم برا خودت هدف بذار   هیچ نقطه‌  ای رو پایان  یا تهش تو زندگیت ندون. 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
اینکه قدرت و توانایی مالی داری عالیه  شکرگزار باش و اهداف جدید و آینده ساز برای خودت ایجاد کن& ...

چیز خاصی که نخریدم ولی همونایی که خریدم فکر میکنم باید بعدا میخریدم

سعیمو میکنم ❤

خیلی خوبه ک دل بسته این دنیا نباشی و آرزو نداشته باشی  ولی در عوض باید اهداف بزرگ داشته باشی و ...

متاسفانه احساس میکنم چند شخصیتی شدم از یه طرف عاشق زندگی کردن از یه طرف احساس میکنم باید بمیرم

چی خریدی حالا 

شاید خیلیا مسخره کنن ولی غذا زیاد سفارش میدادم لوازم آرایش حتی چیز هایی که نمیخوام اصلا نمیدونم فازم چی بود فکر کردم دارم بزرگ میشم باید همچیو همین موقع بخرم

2706