2733
2739

۲۴ سالمه شیش ساله دارم فروشندگی میکنم بدون هیچ بیمه ای دو شیفت با حقوق کم از توهین صاحب مغازه با اطرفیانشو  تحمل کردم تا مشتری تمام عید نوروز من سر کار بودم بدون مرخصی الان قراره  تا بیست همین ماه بیشتر نرم سر کار چون دیگه خسته شدم پدر صاحب مغازه از انور فنگ میندازه که این حواسش نیست یا بلد نیست فروشندگی کنه یا همکار آقا که دستور میده انتظار داره منی که حقوقم یک سوم اونه اندازه اون کار کنم از انورم حرفه ها ی زیادی دنبال کردم اما تو هیچکدوم موفق نبودم آشنا و پارتی هم ندارم منو ببره سر کاری که بیمه داشته باشه چیزیم بلد نیستم از یه طرفم خواستگاری ندارم که بگم ازدواج کنم حداقل یه نفر پیدا شه نونمو بده  از همین الان استرس بعد بیستم گرفتم که چه کاری شروع کنم میگم آنلاین سال بزنم میترسم بازم مثله کارای دیگه موفق نشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چند سالته مدرکت چیه چرا آزمون استخدامی شرکت نمیکنی الان که مثل ریگ معلم میگیرن با سواد و بی سواد&nbs ...

شرکت کردم ولی انقد سر کار بودم وقت نکردم تا الان بخونم 

دوره ی دستیاری رو هم پرس و جو کن  انشالله که جور بشه و ازمونت رو هم قبول شی

نه دندانپزشکی هم مثله همون فروشندگی باید با مردم سر کله بزنم غر غرای دکتر گوش بدم قبلنا پیشنهاد کار داشتم اما رفتار پزشک با منشیان دیدم متوجه شدم با فروشندگی هیچ فرقی نمیکنه

2740