2737
2739

واقعا من نمیدونم چرا بعضی از مردا اینجوری هستن ...قبلا بهم خیانت کردو قلبمو شکست الانم ازش بچه نمیخوام میگم برو یه زن دیگه بگیر برای منم یه خونه جدا بگیر زندگی کنم ...چون شرایط طلاق گرفتنم سخته جایی ندارم بعدش برم..یه دادی سرم زد که نگو دعوامون شد..تا حرف جدایی میشه دادوبیداد میکنه اونوقت از اون طرف با کاراش عذابم میده ...البته فقط خیانت نیس اعتیادم داره ..اما اصلا به قیافش نمیخوره اعتیادش جوریه که قایمکی میکشه اخلاقشم خیلی خوب و مهربونه تا حالا دست روم بلند نکرده بهم فحش یا بی احترامی نکرده میخوام بگم ازاون معتادای گوشه خیابون نیس اصلا بهش نمیخوره....ولی داغونم بابت خیانتای گذشته اش هر وقت میره بیرون استرس دارم اما دوماهه ازش چیز مشکوکی ندیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو حرفت بمون

بچه میاره که نتونی جدا بشی

جلوگیری سفت و سخت داشته باش با به متخصص زنان صحبت کن ،مشخصه داری گول میخوری 

نمی‌خوام بگم طلاق بگیر ولی رو حرفت بمون اگر بچه بیاد یکی دیگه هم نابود میشه تو این زندگی

اعتیاد و خیانت بدترین ترکیب سمی واسه یه زندگیه 

ببخشید ولی خر نشی حامله بشیا

وضعیت مالیش چجوره؟

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2728
رو حرفت بمون بچه میاره که نتونی جدا بشی جلوگیری سفت و سخت داشته باش با به متخصص زنان صحبت کن ،مشخص ...

نه تصمیمو گرفتم قید مادر شدنو زدم با اینکه قبلا عاشق بچه بودم ولی هزارتا فکر میکنم راستش اون بچه برام خیلی مهمترازخودمه..نمیخوام قربانی خودخواهی پدرمادرش بشه

..خوشبختانه اسپرمای شوهرم کم تحرکه باید دارو بخوره تازه اعتیادشم ترک کنه تا بتونه بچه دار بشه قبل از اینکه خیانتشو متوجه بشم  اسپرماشو بردم آزمایش گرفتن دکتر گفت تا شیش ماه باید قرصهای تقویتی روبخوره و اگه اعتیاد داره ترک کنه وگرنه اسپرماش نمیتونه تخمکو بارور کنه ...داشت دارو میخورد تا اینکه بچه دار شیم که یهو من چتشو تو گوشیش دیدم و از اون به بعد دیگه زیر بار نرفتم وباهم همش سراین موضوع بحث داریم

وضع مالیشم خوب نیس مستاجر درحدمتوسط هیچ پس اندازیم نداره کل پولی که داره توکارت چهل ملیونه